KURZ LEADERSHIP A MOTIVÁCIA

manažérska komunikácia, vedenie a riadenie tímu

Byť riadiacim pracovníkom nesie so sebou obrovskú zodpovednosť. S vedením ľudí sú totiž spojené rôzne výzvy a úlohy. Ale ako správne viesť, riadiť a motivovať? Je líderstvo vrodená vlastnosť, alebo sa to dá naučiť? Cieľom kurzu NAKOPNI HNACÍ MOTOR je predstaviť overené nástroje a skupinové aktivity, pomocou ktorých dokážeš zmeniť vo svojom tíme „MUSÍM“ na „CHCEM“.
Naučíme ťa, ako docieliť, aby aj tvoji kolegovia, predajcovia či podriadení boli opäť motivovaní a sršali kreativitou! Prejdeme si vlastnosti úspešného lídra od základov, aby si dokázal efektívne riadiť skupiny ľudí, viesť kreatívne porady, dávať užitočnú spätnú väzbu a reagovať na rôzne konflitky medzi členmi tvojho tímu. Pozrieme sa detailne aj na životný cyklus zamestnanca a na to, v ktorej fáze aký manažérsky prístup a akú manažérsku formu komunikácie by si mal zvoliť.
Náš vzdalávací program NAKOPNI HNACÍ MOTOR bol vytvorený v spoluprácii s manažérmi z praxe, navrhnutý s ohľadom na logickú nadväznosť jednotlivých úloh a výziev v roli začínajúceho lídra či majiteľa firmy. Je rovnako vhodný aj pre skúsenejších manažérov, ktorí chcú posunúť svoje schopnosti na vyššiu úroveň.
kurz-creativoo-leadership-manazer

o čom je kurz leadership a vedenie tímu?

motivacia-a-sebamotivacia

ak chceš motivovať iných, ty sám musíš byť motivovaný. tento kurz ťa nakopne a prebudí tvoju samostatnosť a zodpovednosť.

Kurz leadership a motivácia ti pomôže ujasniť si zásadný rozdiel medzi vedením a riadením. Lepšie si uvedomíš víziu firmy, v ktorej pracuješ, objavíš svoj vlastný potenciál lídra a pochopíš, kedy je vhodné byť viac manažérom a kedy skôr lídrom. Počas kurzu spoločne zostavíme tvoju „mapu členov tímu“, ktorá ti pomôže identifikovať individuálne motivačné faktory tvojich podriadených. Na workshope NAKOPNI HNACÍ MOTOR ti prezradíme aj to, prečo je dôležité prebudiť hravosť u dospelých. Ukážeme ti silné a zábavné vzdelávacie aktivity a motivačné hry na porady a brainstormingy. Zároveň si tieto hry môžeš objednať aj formou zážitkového teambuildingu pre svojich ľudí.

skolenie-pre-teamleadrov-a-manazerov

každého motivuje niečo iné. pomocou transakčnej analýzy ťa naučíme, ako odhaliť a posilniť motivačné faktory iných až o 70%

Kurz leadershipu ti ukáže aj efektívny spôsob vedenia hodnotiacich rozhovorov, ktorý zvýši pravdepodobnosť dosiahnutia zhody medzi manažérom a zamestnancom. Školenie NAKOPNI HNACÍ MOTOR ti priblíži najčastejšie chyby, ktorých sa hodnotitelia dopúšťajú pri vedení hodnotiacich rozhovorov, ako aj to, ako sa im vyhnúť. Na základe celého tréningu budeš mať možnosť spoznať rôzne koučovacie metódy a transakčnú analýzu, ktorými dosiahneš vyšší stupeň objektivity a transparentnosti pri vedení tímu (ale aj seba samého) a schopnosť dlhodobo motivovať ľudí okolo seba. Je totiž jedno, či riadiš desať alebo sto ľudí. Vžd by si mal byť schopný členom svojho tímu prideliť úlohy a dostať od nich dokončenú prácu. Najväčším časožrútom pre manažéra sú pracovníci, ktorí prekrúcajú príkazy, nedodržiavajú smernice, robia si prácu po svojom alebo ju nedoťahujú do konca. Na kurze sa naučíš, ako tieto nedostatky eliminovať. Urobíme z teba vedúceho, pre ktorého fráza „najťažšia práca je práca s ľuďmi“ vôbec neplatí. 

kurz-vedenie-a-riadenie-timu

viesť denné porady a dávať spätnú väzbu je kľúčové! prezradíme ti ako robiť individuálne aj skupinové stretnutia hravou formou.

Efektívne porady sú nevyhnutné pre nadviazanie priamej komunikácie, vytvorenie osobných kontaktov, budovanie tímového ducha, či vyjasnenie nedorozumení. To samozrejme platí iba vtedy, ak sú porady efektívne. Workshop NAKOPNI HNACÍ MOTOR ti pomôže identifikovať prvky efektívnej porady, ako aj to, aké sú tvoje úlohy v celom procese vedenia skupinových porád či individuálnych face to face stretnutí. Na kurze spoznáš rôzne nástroje a rozmanité spôsoby vedenia porád aj individuálnych one to one rozhovorov. Získaš užitočné a praktické tipy na udržanie pozornosti účastníkov, ako aj techniky na energizujúce porady, ktoré spĺňajú cieľ. Budeme sa venovať aj témam ako hodnotenie, spätná väzba a výberové pohovory. Spolu sa vyšplháme aj na pyramídu potrieb zamestnancov.

základný obsah jednodňového kurzu:

- psychológia motivácie cez ego stavy
- práca s rôznymi osobnosťami v tíme
- vedenie introvertov a extrovertov
- osobnsť a úloha lídra a vodcu
- základná manažérska komunikácia
- dávanie konštruktívnej spätnej väzby

rozšírený obsah dvojdňového kurzu:

- štýly riadenia tímu „pull“ a „push“
- fázy vývoja tímu a výkon v rôznych štádiách
- detailný životný cyklus zamestnanca
- identifikácia motivačných faktorov
- koučovací prístup a delegovanie úloh
- riadenie a kontrola výkonnosti skupiny

kurz je užitočný pre tieto cieľové skupiny:

- riadiaci pracovníci, manažéri, teamleadri
- pracovníci v oblasti ľudských zdrojov (HR)
- vedúci predajní a prevádzky, koordinátori
- majitelia firiem, učitelia, vychovávatelia
- ktokoľvek kto hľadá svoj gombík na nabudenie a chce efektívnejšie motivovať ľudí

cenník kurzu pre manažérov a vedúcich pracovníkov.

flexibilný.

50€
60€ s DPH

cena za 1 hodinu / 1 účastník

pre malé skupiny od 2 do 4 účastníkov, celková dĺžka kurzu po dohode

celodenný.

150€
180€ s DPH

cena za 6 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 2 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

dvojdňový.

275€
330€ s DPH

cena za 12 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 4 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

Pre tímy nad 8 účastníkov (vrátane) sa uplatňuje skupinová zľava 20% z celkovej ceny, v prípade skupín nad 14 účastníkov (vrátane) poskytujeme zľavu 40% z celkovej ceny školenia.

Kurz môžeš absolvovať individuálne, skupinovo, online aj prezenčne. Firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujeme na celom Slovensku. Prídeme za tebou kamkoľvek, či už je to Senec, Považská Bystrica, Ružomberok, alebo Spišská Nová Ves. Cena za kurz je vrátane školiacich materiálov, pracovného zošita a certifikátu o absolvovaní kurzu (neplatí pre online kurzy).

Hľadáš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár či teambuilding? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy vieme upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Ponúkame jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá práve v individuálnom prístupe. 

Uvedomujeme si unikátnosť každého klienta, preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb bezplatnou konzultáciou telefonicky, e-mailom alebo foromou osobného stretnutia, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Napíš nám svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@creativoo.sk alebo vyplň formulár.

kurz leadershipu absolvovali aj zamestnanci spoločností:

referencie
Tomi Gebe

Tomi Gebe

koučing a lektoring

Filip Ceperko

Filip Ceperko

social media marketing

ikona-kontakt

v prípade otázok nás kontaktuj

e-mailom: info@creativoo.sk

o nás.

Sme kreatívni architekti osobnostného rozvoja a biznisu! Vzdelávame a školíme po celom Slovensku už od roku 2015. Pomôžeme ti budovať sebavedomie, vykreovať úspech a postaviť sa pevnými nohami pred rôzne výzvy.

kontakt.

top klienti.

odber noviniek.

Prihlás sa na príležitostný odber informácií z oblasti koučingu a osobného alebo firemného rozvoja.

© 2015 – 2024, creativoo s.r.o. | webdesign by creativoo.