KURZ NAKOPNI HNACÍ MOTOR

leadership, vedenie tímu a (seba)motivácia

Byť riadiacim pracovníkom nesie so sebou obrovskú zodpovednosť. S vedením ľudí sú totiž spojené rôzne výzvy a úlohy. Ale ako správne viesť, riadiť a motivovať? Je líderstvo vrodená vlastnosť, alebo sa to dá naučiť? Cieľom kurzu (seba)motivácie a manažérskych zručností je predstaviť overené nástroje a skupinové hry, pomocou ktorých dokážeš zmeniť vo svojom tíme „MUSÍM“ na „CHCEM“. A prečo hry? Lebo deti nepoznajú výraz nedá sa. Pre nich je všetko možné… Sú zvedavé, inšpiratívne a plné optimizmu. Radi skúšajú nové veci a sú neuveriteľne tvorivé. Chcel by si v sebe znova prebudiť podobné vlastnosti? Naučíme ťa, ako docieliť, aby aj tvoji kolegovia, kamaráti či podriadení boli opäť motivovaní a sršali kreativitou! Prejdeme si vlastnosti úspešného lídra od základov, aby si dokázal efektívne riadiť skupiny ľudí, viesť kreatívne porady, dávať užitočnú spätnú väzbu a reagovať na rôzne konflitky medzi členmi tvojho tímu.

MÁM ZÁUJEM O TENTO KURZ
h2

o čom je kurz manažérskych zručností a vedenia tímu?

motivacia-a-sebamotivacia

ak chceš motivovať iných, ty sám musíš byť motivovaný. tento kurz ťa nakopne a prebudí tvoje kreatívne ja.

Školenie ti pomôže ujasniť si zásadný rozdiel medzi managementom a leadershipom. Lepšie si uvedomíš víziu firmy, v ktorej pracuješ, objavíš svoj vlastný potenciál lídra a pochopíš, kedy je vhodné byť viac manažérom a kedy skôr lídrom. Počas kurzu spoločne zostavíme tvoju „mapu členov tímu“, ktorá ti pomôže identifikovať individuálne motivačné faktory tvojich podriadených. Na workshope NAKOPNI HNACÍ MOTOR ti prezradíme aj to, prečo je dôležité prebudiť hravosť u dospelých. Ukážeme ti silné a zábavné vzdelávacie aktivity a motivačné hry na porady a brainstormingy. Zároveň si tieto hry môžeš objednať aj formou zážitkového teambuildingu pre svojich ľudí.

skolenie-pre-teamleadrov-a-manazerov

každého motivuje niečo iné. pomocou transakčnej analýzy ťa naučíme, ako odhaliť motivačné faktory iných.

Kurz leadershipu ti ukáže aj efektívny spôsob vedenia hodnotiacich rozhovorov, ktorý zvýši pravdepodobnosť dosiahnutia zhody medzi manažérom a zamestnancom. Školenie NAKOPNI HNACÍ MOTOR ti priblíži najčastejšie chyby, ktorých sa hodnotitelia dopúšťajú pri vedení hodnotiacich rozhovorov, ako aj to, ako sa im vyhnúť. Na základe celého tréningu budeš mať možnosť spoznať rôzne koučovacie metódy a transakčnú analýzu, ktorými dosiahneš vyšší stupeň objektivity a transparentnosti pri vedení tímu (ale aj seba samého) a schopnosť dlhodobo motivovať ľudí okolo seba.
kurz-vedenie-a-riadenie-timu

viesť denné porady a dávať spätnú väzbu je kľúčové! prezradíme ti ako robiť individuálne aj skupinové stretnutia hravou formou.

Efektívne porady sú nevyhnutné pre nadviazanie priamej komunikácie, vytvorenie osobných kontaktov, budovanie tímového ducha, či vyjasnenie nedorozumení. To samozrejme platí iba vtedy, ak sú porady efektívne. Workshop NAKOPNI HNACÍ MOTOR ti pomôže identifikovať prvky efektívnej porady, ako aj to, aké sú tvoje úlohy v celom procese vedenia skupinových porád či individuálnych face to face stretnutí. Na kurze spoznáš rôzne hry na porady a rozmanité spôsoby ich vedenia. Získaš užitočné a praktické tipy na udržanie pozornosti účastníkov, ako aj techniky na energizujúce porady, ktoré spĺňajú cieľ. Budeme sa tiež venovať témam ako hodnotenie, spätná väzba a tomu, ako sa môžu stať účinným nástrojom motivácie. Spolu sa vyšplháme aj na pyramídu potrieb.

základný obsah trojhodinového kurzu:

psychológia motivácie cez ego stavy
vplýv hier na rôzne typy osobností
práca s introvertom a extrovertom
význam a prínos hier pri vedení tímu
základná manažérska komunikácia
dávanie konštruktívnej spätnej väzby

rozšírený obsah celodenného kurzu:

štýly riadenia tímu „pull“ a „push“
fázy vývoja tímu a výkon v rôznych štádiách
motivácia tímu podľa farebnej typológie
identifikácia motivačných faktorov
koučovací prístup a delegovanie úloh
riadenie a kontrola výkonnosti skupiny

kurz prináša úžitok cieľovým skupinám:

riadiaci pracovníci, manažéri, teamleaderi
pracovníci v oblasti ľudských zdrojov (HR)
vedúci predajní a prevádzky, koordinátori
majitelia firiem, učitelia, vychovávatelia
ktokoľvek kto hľadá svoj gombík na nabudenie a chce efektívnejšie motivovať ľudí

cenník pre kurz vedenia a riadenia tímu.

flexibilný.

40€
48€ s DPH

1 hodina

cena za osobu

pre jednotlivca alebo malé skupiny do 4 účastníkov, celková dĺžka kurzu po dohode

intenzívny.

75€
90€ s DPH

3 hodiny

cena za osobu

skupinový kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 180 minút vrátane krátkych prestávok

celodenný.

140€
168€ s DPH

6 hodín

cena za osobu

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 2 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

Pre tímy nad 8 účastníkov sa uplatňuje skupinová zľava minimálne 10% z celkovej ceny.
Pri skupinách nad 12 účastníkov poskytujeme zľavu minimálne 20% z ceny školenia.

Kurz môžeš absolvovať individuálne, skupinovo, online aj prezenčne. Firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujeme kdekoľvek na Slovensku. Naše kurzy už absolvovali účastníci od Michaloviec cez Žilinu a Nitru až po Bratislavu. Cena za kurz je vrátane školiacich materiálov, pracovného zošita a certifikátu o absolvovaní kurzu (neplatí pre online kurzy).

Hľadáš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár či teambuilding? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy vieme upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Ponúkame jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá práve v individuálnom prístupe. Uvedomujeme si unikátnosť každého klienta, preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb bezplatnou konzultáciou telefonicky, e-mailom alebo foromou osobného stretnutia, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Napíš nám svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@creativoo.sk.

kurz leadershipu absolvovali aj zamestnanci spoločností.