administrácia instagramu a facebook fanpage

Možno si povieš, že príspevok na sociálnu sieť vie pridať každý. Iste môže, ak má popri svojom podnikaní čas na pravidelné udržiavanie svojej firemnej stránky. Avšak pre fanpage platia úplne iné pravidlá ako pre osobný profil. Nie každý vie vytvárať príspevky tak, aby nevtieravým spôsobom postupne vybudoval image značky, produktu či služby. My ale áno! Postaráme sa o budovanie tvojho brandu na Facebooku. Vytvoríme ucelený grafický koncept, ktorý bude odlišovať tvoje príspevky od množstva iných tak, aby si ich používateľ podvedome vždy spojil s tvojou značkou či firmou. Vymyslíme za teba grafické príspevky vrátane textov vo formáte prispôsobenom aj pre Instagram. Získaš kreatívny a zábavný obsah predávajúci spôsobom, ktorý neobťažuje. Priblížime ľuďom tvoju značku tak, aby sa stala osobnejšou. Náš individuálny prístup je garanciou tvojho úspechu!

MÁM ZÁUJEM O PLATENÚ ADMINISTRÁCIU FANPAGE
administrácia instagramu a facebook fanpage

urobíme bezplatný audit tvojej značky.

Skôr než sa pustíme do spolupráce, ponúkneme komplexný audit tvojej značky formou bezplatnej konzultácie. Pozrieme sa na aktuálny stav a nastavíme tvoje smerovanie v súlade s tvojimi možnosťami a očakávaniami.

ponúkneme možnosti šité na mieru.

S nami sa nestratíš medzi algoritmami sociálnych sieti! Nastavíme pre teba optimálne riešenia šité na mieru. Vytvoríme jedinečný balík služieb, ktorý vyhovuje tvojim reálnym potrebám a prináša očakávané výsledky.

dohodneme sa na jasných cieľoch.

Nakoniec sa spoločne dohodneme na finálnej marketingovej stratégii, ktorá bude zahŕňať jasné fázy realizácie. Naplánujeme si typy príspevkov, periodicitu ich pridávania, zacielenie na sledovateľov a formu platenej reklamy.

postaráme sa o založenie fanpage.

- vytvoríme novú firemnú stránku
- urobíme základné nastavenia
- vyplníme potrebné údaje a informácie
- k príspevkom napíšeme výstižné texty
- zhotovíme kvalitné fotografie a videá
- ucelíme vizuál tvojej značky
- prepojíme fanpage s e-shopom

nastavíme efektívnu reklamu a kampane.

- vyšpecifikujeme cieľové skupiny
- zvolíme individuálny prístup k značke
- rozanalyzujeme tvojich zákazníkov
- vyreportujeme mesačný vývoj stránky
- navrhneme typy platenej reklamy
- zvýšime konverziu pri nízkom rozpočte
- skorigujeme kampane podľa reakcií

zvýšime interakcie so sledovateľmi.

- budeme vytvárať a pridávať príspevky
- pravideľne zverejníme unikátny obsah
- vyfiltrujeme správnych užívateľov
- odpovieme na otázky a podnety
- vybudujeme vzťah k produktom
- zohľadníme demografické faktory
- pozveme influencerov na spoluprácu

Kreatívna administrácia fanpage od A po Z

kto nie je na sociálnych sieťach, ako keby ani neexistoval.

Správu fanpage oceníš hlavne vtedy, keď si uvedomuješ dôležitosť profesionálneho prístupu k sociálnym sieťam. Často sa stretávame s firmami, ktorým Facebook negeneruje vyššie zisky, lepšie predaje ani spokojnejších zákazníkov. Dôvodom je to, že sa o fanúšikovské stránky stará zamestnanec, ktorý to vôbec nemá vo svojej náplni práce a nemá na to ani čas, kvôli iným „dôležitejším“ povinnostiam. Je preto logické, že takáto nepravidelná správa stránky neprináša svoje ovocie. Ak to funguje podobne aj u teba, tak to nechaj na nás. Nemusíš byť neustále online. Urobíme všetko za teba! Od založenia fanpage až po pridávanie obsahu.

h2
h2
copywriting a štylistická korektúra

tvorba a úprava článkov a predajných textov.

Každý z nás má nejaké danosti, isté činnosti nám idú lepšie ako tie ostatné a niektorým sa zase vyslovene vyhýbame. Ak si šikovný vo svojom obore podnikania ale nie si veľký kamarát s textami či gramatikou alebo len jednoducho na všetko nemáš čas, radi ti pomôžeme. Napísanie, preštylizovanie a gramatická korekcia tvojich článkov, textov, rôznych popisov produktov či už na webovej stránke, e-shope či reklamných materiáloch pre tlač sú služby, ktoré tiež ponúkame. Vďaka kvalitnému, prehľadnému a pútavému obsahu pomôžeme posilniť tvoju značku, predaj produktov i služieb a zvýšime návštevnosť tvojho webu a celkové povedomie o tebe a tvojom biznise.

cenník za online administráciu sociálnych sieti

základný.

200€
240€ s DPH

na mesiac

8 príspevkov

4 denné príbehy

základný balík je možné
objednať iba na minimálne
obdobie 2 mesiacov

optimálny.

360€
432€ s DPH

na mesiac

16 príspevkov

8 denných príbehov

optimalizácia fanpage
prepojenie s webom
polročná analýza dát

profesionálny.

480€
576€ s DPH

na mesiac

24 príspevkov

12 denných príbehov

reklamné príspevky
prepojenie s eshopom
kvartálna analýza dát

Objednaj si balíky na 6 mesiacov s platbou vopred a získaš extra zľavu -10% z celkovej ceny.

Vyber si balík služieb, ktorý plne pokryje tvoje potreby v danom mesiaci. Počas nasledujúceho obdobia môžeš v balíku pokračovať, zmeniť ho alebo ho zrušiť. Zmenu pre nasledujúci mesiac je potrebné ohlásiť najneskôr do 25.-ho dňa aktuálneho mesiaca. Ak zmenu či zrušenie balíka v uvedenom termíne včas neoznámiš, tak objednaná služba sa automaticky predlžuje aj na ďalší mesiac. Môžeš si vytvoriť aj individuálny balík šitý na mieru za špeciálnu cenu. Ak nehľadáš dlhodobého správcu sociálnych sieti a chceš pomoc iba s jednorázovou platenou kampaňou, založením stránky, nastaviť obchod na fanpage, napísať článok či vytvoriť grafiku, tak nám napíš na info@creativoo.sk. Ukážku nášho copywrightingu si môžeš pozrieť na našom blogu alebo na blogu našich klientov Luxminime a Dalmatínske.

aj tieto firmy sme zviditeľnili na sociálnych sieťach