kreatívne teambuildingové aktivity pre firmy

Firemný teambuilding je ideálnou voľbou, ak potrebuješ podporiť spoluprácu, dôveru a kreativitu vo svojom tíme! Okrem zážitkových školení a kurzov ponúkame aj nezabudnuteľné teambuildingové aktivity po celom Slovensku v prírode aj v kancelárii!

Vytvárame skupinové programy šité na mieru tvojim potrebám a očakávaniam. Budovanie tímu u nás znamená prepájanie príjemného s užitočným. Pri vzdelávaní zábavnou formou sa účastníci niečo nové naučia a zároveň zlepšia spoluprácu a upevnia pozitívne vzťahy medzi sebou.

Jednotlivé teambuildingové hry a úlohy sú koncipované tak, aby zvyšovali angažovanosť, sebarealizáciu, zodpovednosť, kreatívne myslenie, tvorivosť, samostatnosť a súdržnosť každého člena skupiny. Naša ponuka je flexibilná. Dokážeme usporiadať hodinovú aktivitu aj celodenný program, interiérové súťaže aj exteriérové dobrodružstvá, denné vzdelávacie teambuildingy aj večerné veselé skupinové hry. Určite sa ale nevenujeme organizovaniu opíjačiek ani fyzicky náročným disciplínam.

teambuilding pre firmy

kvôli čomu sú naše programy tou správnou voľbou?

aktivity pre rôzne druhy profesií.

Tvoríme teambuildingové aktivity pre široké spektrum pracovných pozícií. Spolu s nami máš príležitosť zúčastniť sa na programoch, ktoré pomáhajú stlmiť kolektív personalistov, formovať lídrov, aj úspešných predajcov.

individualita
je našou silou.

Naše programy sú šité na mieru potrebám tvojho tímu. Či už potrebuješ uvoľniť napätie, zlepšiť komunikáciu alebo stimulovať tvorivosť či samostatnosť, naše aktivity pomôžu dosiahnuť ciele, ktoré má skupina pred sebou.

zábava, ktorá prináša výsledky.

Veríme, že efektívne učenie nemusí byť nuda. Naša ponuka sa zameriava na fyzicky menej náročné aktivity, ktoré zaručene zabavia každého člena tímu a prinesú viditeľné výsledky vo forme lepšej spolupráce a výkonu danej skupiny.

budovanie tímu koučovaním.

Skupinový koučing ako forma teambuildingovej aktivity má potenciál zvýšiť výkonnosť tímu, pomáha členom lepšie rozumieť sebe navzájom a svojim spoločným cieľom. Táto forma je ideálna, ak hľadáš aktivitu v trvaní zhruba 60 minút.

pestrý program na celý deň.

Kreativita je v každom z nás. Ak ju potrebuješ prebudiť medzi členmi svojho tímu, vráť ich do detstva! Dovoľ im zažiť spoločné hladanie pokladu v lese, vyslobodiť sa z únikovej miestnosti alebo stať sa hercom v netradičných úlohách.

dva dni plné (seba)poznania.

Vytiahni svojich zamestnancov z bežného prostredia, v ktorom prežívajú stres, konflikty a neúspech. Dopraj im dvojdňový teambuilding v horách s ubytovaním mimo pracoviska, aby mali možnosť objaviť riešenia "out of the box".

čo je zárukou úspešného firemného teambuildingu?

h2
SME ANIMÁTORI, KTORÍ ZABÁVAJÚ AJ VZDELÁVAJÚ

interagujeme s tímom, ale vnímame jedinečnosť členov

Našou prvoradou úlohou na firemných teambuildingoch je postarať sa o správnu motiváciu a zábavu. Do moderovania vnášame vtipné komentáre, zároveň však profesionálne dohliadame na priebeh súťažných aktivít a dodržiavanie pravidiel. Myslíme aj na to, že väčšina pracovných skupín sa skladá z rôznych osobností. Aktivity starostlivo vyberáme tak, aby boli dostatočným impulzom pre extrovertov a zároveň nenásilnou zábavou pre introvertov. Naše bohaté skúsenosti s interakciou s publikom a improvizáciou sú garanciou teambuildingu, na ktorom sa nikto nebude nudiť!

TÍM JE VŽDY SPOLUTVORCOM PROGRAMU

flexibilne reagujeme na požiadavky a očakávania

Dôležitý je nielen správny mix aktivít, ale aj priebežná spätná väzba a aktívne pozorovanie toho, aký komfort zažívajú účastníci v jednotlivých úlohách. Vždy máme v zálohe alternatívny program, vďaka ktorému sa vieme prispôsobiť meniacej sa nálade, očakávaniam, úrovni energie ale i počasiu. Hry a súťaže tvoríme spoločne s tímom, aby každý jeho člen mal jasno v tom, aké sú očakávania, čo má byť výsledkom a aké odpovede jednotlivé úlohy prinášajú v súvislosti s otázkami, ktoré v pracovnom živote aktuálne riešia.

h2

cenník pre firemný teambuilding na celom Slovensku.

flexibilný.

od 20€ bez DPH
orientačná cena za jedného účastníka pre hodinovú teambuildingovú aktivitu

celodenný.

od 100€ bez DPH
orientačná cena za jedného účastníka za celodenný teambuilding

dvojdňový.

od 170€ bez DPH
cena za jedného účastníka
za teambuilding vrátane ubytovania a stravy

Ceny pre firemný teambuilding sú orientačné. Pre spracovanie cenovej ponuky budeme od teba potrebovať: dátum akcie, počet účastníkov a ich štruktúru, trvanie akcie, tvoju predstavu pre samotné aktivity, čo všetko chceš nechať na nás (hotel, stravovanie, doprava). V prípade záujmu nám pošli svoje konkrétne požiadavky a očakávané výstupy a vypýtaj si bezplatnú analýzu a cenovú ponuku e-mailom: info@creativoo.sk

Tímové hry a skupinové stretnutia organizujeme kdekoľvek na Slovensku, od Košíc cez Tatry až po Bratislavu. Okrem zabezpečenia samotnej aktivity vieme zorganizovať aj komplexný servis, ktorý zahŕňa výber ideálnej lokality, návrh a rezerváciu ubytovacieho zariadenia a stravy, plán dopravy a zabezpečenie pomôcok, prípadne výstroja pre konkrétny teambuilding. Optimálny počet účastníkov v rámci jednej akcie je 6 až 40 osôb.

aj tieto firmy s nami zažili užitočný a zábavný teambuilding.

Tomi Gebe

Tomi Gebe

koučing a lektoring

Filip Ceperko

Filip Ceperko

social media marketing

ikona-kontakt

v prípade otázok nás kontaktuj

e-mailom: info@creativoo.sk

o nás.

Sme kreatívni architekti osobnostného rozvoja a biznisu! Vzdelávame a školíme po celom Slovensku už od roku 2015. Pomôžeme ti budovať sebavedomie, vykreovať úspech a postaviť sa pevnými nohami pred rôzne výzvy.

kontakt.

top klienti.

odber noviniek.

Prihlás sa na príležitostný odber informácií z oblasti koučingu a osobného alebo firemného rozvoja.

© 2015 – 2024, creativoo s.r.o. | webdesign by creativoo.