KURZ TIME MANAGEMENT

efektívne plánovanie času a riadenie zmien

Zohnať účastníkov na tento kurz je celkom tvrdý oriešok. Kto totiž vie efektívne pracovať so svojim časom, ten ho vraj nepotrebuje. A tí, čo nevedia, kde im hlava stojí, nemajú čas sa ho zúčastniť. Pekný paradox, že? My si ale myslíme, že naša „zaneprázdnenosť“ nie je o tom, že času je málo. Ale o tom, že si nedokážeme určiť priority, nedokážeme povedať NIE a zle si plánujeme veci.
Očakávania, ktoré na nás kladie dnešný životný štýl, sa totiž neustále zvyšujú a tak potrebujeme mať k dispozícii nástroje, ktoré nám pomôžu zvládnuť narastajúci počet úloh, aktivít a vzťahov. Existujú techniky, vďaka ktorým dokážeme fungovať efektívnejšie v práci a stihnúť všetko bez stresu v súkromnom živote? To sa dozvieš na kurze PLÁNOVANIE A PRIORITY!
Naučíme ťa ako efektívne plánovať, určiť si priority a dotiahnuť veci do úspešného konca. Odhalíme tvoje vonkajšie a vnútroné motivačné faktory, ktoré ti zabránia prokrastinovať a vyburcujú ťa ku skvelým výkonom. Čas je to najcennejšie, čo máme. Ak ale patríš medzi tých, ktorí tvrdia, že ho nikdy nemajú dosť, tak tento workshop je presne pre teba!
kurz-creativoo-time-management

o čom je kurz time management a priority?

skolenie-time-management

ak ťa neustále naháňajú ASAP a DDL, potom je kurz time management pre teba tou ideálnou voľbou!

Získaš praktické tipy na zvýšenie produktivity a organizovanie času, ktoré dokážeš okamžite aplikovať v reálnom živote a zlepšiť tak svoje výsledky či už v pracovnej alebo v súkromnej oblasti. Školenie PLÁNOVANIE A PRIORITY ťa oboznámi s technikami stanovenia si priorít z dlhodobého horizontu ako aj pri dennom plánovaní. Zistíš ako identifikovať a eliminovať svojich osobných zlodejov času. Spoznáš, aké dôsledky môže mať stres na tvoju fyzickú či psychickú stránku a ako sa mu vyvarovať. Školenie ti dodá motiváciu na dokončenie začatých úloh. Zvýši sa tvoja produktivita a dosiahneš rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom.

planovanie-casu-a-priority

chceš dokončiť začaté, prestať prokrastinovať a pracovať bez stresu? pomocou našej metódy 5P sa staneš pánom svojho času!

Život je jedna obrovská premenná. Stále nás dokáže prekvapiť nepredvídateľnými situáciami. Má teda vôbec zmysel plánovať si veci dopredu, ak nikdy nemáme istotu, že sa to nakoniec presne tak udeje? Je reálne zhmotniť naše sny a túžby? Alebo to, čo sa deje v našej hlave je iba výmysel a nie pravda? Dá sa efektívne pracovať s časom? Odpoveď znie ÁNO a dôkazom je moja vlastná metóda 5P, pomocou ktorej zistíš, ako urobiť bleskový PLÁN a ako si uvedomiť, ktoré úlohy sú naozaj POTREBNÉ. Vďaka sústredeniu sa na PRIORITNÉ záležitosti bude tvoja PRODUKTIVITA omnoho vyššia a to aj bez zbytočného PERFEKCIONIZMU.
zvladanie-stresu-a-zmien

potrebuješ efektívne aplikovať zmeny? školenie ti pomôže zvýšiť výkon tvojho tímu a tvojej firmy až o 35% bez stresu.

Ak niečo funguje, rob to tak ďalej. Ak niečo nefunguje, zmeň to! Najčastejšou cestou k úspechu je zmena. V podstate celý náš život je kolotočom zmien, o to viac je zaujímavé, že väčšina z nás má z nepoznaného strach. Je dôležité si uvedomiť, že ak chceš byť v práci výkonný, musíš zmeny zvládať. Kurz time management – PLÁNOVANIE A PRIORITY ti pomôže uvedomiť si tvoju úlohu pri riadení zmien. Aby sa eliminoval odpor k zmenám, oboznámime ťa s rôznymi technikami a metódami, ktoré ti uľahčia zavedenie zmeny v tvojom prostredí. V konečnom dôsledku na základe tréningu change management zvýšiš kvalitu profesionálneho zvládania pracovných situácií v čase zmien.

základný obsah jednodňového kurzu:

- čo je prokrastinácia a ako ju odstrániť zo života
- ako sa namotivovať na dokončenie začatých úloh
- eliminácia rušivých momentov a sústredenie
- schopnosť povedať nie v potrebných situáciách
- fokus na riešenia namiesto hľadania príčin
- metóda na určenie prioritných úloh a činností

rozšírený obsah dvojdňového kurzu:

- samostatný a zodpovedný prístup sebamotiváciou
- minimalizovanie stresu a iných časožrútov
- spolupráca a konštruktívne win-win riešenia
- proces a fázy zmeny, prispôsobenie sa zmenám
- implementovanie zmien a ich komunikácia
- diár a plánovanie s myšlienkovými mapami

kurz prináša úžitok cieľovým skupinám:

- každý kto chce dosiahnuť vyšší výkon
- podnikatelia, majitelia firiem, manažéri
- študenti, rodičia, učitelia, lektori
- ľudia pracujúci v dynamickom prostredí
- ktokoľvek, kto nezvláda časté zmeny, multitasking a potrebuje si určiť priority

cenník kurzu plánovanie času a riadenie zmien.

flexibilný.

50€
60€ s DPH

cena za 1 hodinu / 1 účastník

pre malé skupiny od 2 do 4 účastníkov, celková dĺžka kurzu po dohode

celodenný.

150€
180€ s DPH

cena za 6 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 2 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

dvojdňový.

275€
330€ s DPH

cena za 12 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 4 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

Pre tímy nad 8 účastníkov (vrátane) sa uplatňuje skupinová zľava 20% z celkovej ceny, v prípade skupín nad 14 účastníkov (vrátane) poskytujeme zľavu 40% z celkovej ceny školenia.

Kurz môžeš absolvovať individuálne, skupinovo, online aj prezenčne. Firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujeme na celom Slovensku. Prídeme za tebou kamkoľvek, či už je to Poprad, Banská Bystrica, Košice, Zvolen alebo Bratislava. Cena za kurz je vrátane školiacich materiálov, pracovného zošita a certifikátu o absolvovaní kurzu (neplatí pre online kurzy).

Hľadáš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár či teambuilding? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy vieme upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Ponúkame jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá práve v individuálnom prístupe. 

Uvedomujeme si unikátnosť každého klienta, preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb bezplatnou konzultáciou telefonicky, e-mailom alebo foromou osobného stretnutia, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Napíš nám svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@creativoo.sk alebo vyplň formulár.

kurz komunikácie s nami absolvovali aj tieto spoločnosti:

referencie
Tomi Gebe

Tomi Gebe

koučing a lektoring

Filip Ceperko

Filip Ceperko

social media marketing

ikona-kontakt

v prípade otázok nás kontaktuj

e-mailom: info@creativoo.sk

o nás.

Sme kreatívni architekti osobnostného rozvoja a biznisu! Vzdelávame a školíme po celom Slovensku už od roku 2015. Pomôžeme ti budovať sebavedomie, vykreovať úspech a postaviť sa pevnými nohami pred rôzne výzvy.

kontakt.

top klienti.

odber noviniek.

Prihlás sa na príležitostný odber informácií z oblasti koučingu a osobného alebo firemného rozvoja.

© 2015 – 2024, creativoo s.r.o. | webdesign by creativoo.