KURZ TIME MANAGEMENT

efektívne plánovanie času a riadenie zmien

Zohnať účastníkov na tento kurz je celkom tvrdý oriešok. Kto totiž vie efektívne pracovať so svojim časom, ten ho vraj nepotrebuje. A tí, čo nevedia, kde im hlava stojí, nemajú čas sa ho zúčastniť. Pekný paradox, že? My si ale myslíme, že naša „zaneprázdnenosť“ nie je o tom, že času je málo. Ale o tom, že si nedokážeme určiť priority, nedokážeme povedať NIE a zle si plánujeme veci. Očakávania, ktoré na nás kladie dnešný životný štýl, sa totiž neustále zvyšujú a tak potrebujeme mať k dispozícii nástroje, ktoré nám pomôžu zvládnuť narastajúci počet úloh, aktivít a vzťahov. Existujú techniky, vďaka ktorým dokážeme fungovať efektívnejšie v práci a stihnúť všetko bez stresu v súkromnom živote? To sa dozvieš na tomto kurze! Naučíme ťa ako efektívne plánovať, určiť si priority a dotiahnuť veci do úspešného konca. Odhalíme tvoje vonkajšie a vnútroné motivačné faktory, ktoré ti zabránia prokrastinovať a vyburcujú ťa ku skvelým výkonom. Čas je to najcennejšie, čo máme. Ak ale patríš medzi tých, ktorí tvrdia, že ho nikdy nemajú dosť, tak tento workshop je presne pre teba!

MÁM ZÁUJEM O TENTO KURZ
h2

o čom je kurz time management a priority?

skolenie-time-management

ak ťa neustále naháňajú ASAP a DDL, potom je kurz time management pre teba tou ideálnou voľbou!

Získaš praktické tipy na zvýšenie produktivity a organizovanie času, ktoré dokážeš okamžite aplikovať v reálnom živote a zlepšiť tak svoje výsledky či už v pracovnej alebo v súkromnej oblasti. Školenie PLÁNOVANIE A PRIORITY ťa oboznámi s technikami stanovenia si priorít z dlhodobého horizontu ako aj pri dennom plánovaní. Zistíš ako identifikovať a eliminovať svojich osobných zlodejov času. Spoznáš, aké dôsledky môže mať stres na tvoju fyzickú či psychickú stránku a ako sa mu vyvarovať. Školenie ti dodá motiváciu na dokončenie začatých úloh. Zvýši sa tvoja produktivita a dosiahneš rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom.

planovanie-casu-a-priority

chceš dokončiť začaté, prestať prokrastinovať a pracovať bez stresu? pomocou našej metódy 5P sa staneš pánom svojho času!

Život je jedna obrovská premenná. Stále nás dokáže prekvapiť nepredvídateľnými situáciami. Má teda vôbec zmysel plánovať si veci dopredu, ak nikdy nemáme istotu, že sa to nakoniec presne tak udeje? Je reálne zhmotniť naše sny a túžby? Alebo to, čo sa deje v našej hlave je iba výmysel a nie pravda? Dá sa efektívne pracovať s časom? Odpoveď znie ÁNO a dôkazom je moja vlastná metóda 5P, pomocou ktorej zistíš, ako urobiť bleskový PLÁN a ako si uvedomiť, ktoré úlohy sú naozaj POTREBNÉ. Vďaka sústredeniu sa na PRIORITNÉ záležitosti bude tvoja PRODUKTIVITA omnoho vyššia a to aj bez zbytočného PERFEKCIONIZMU.
zvladanie-stresu-a-zmien

potrebuješ efektívne aplikovať zmeny? školenie ti pomôže zvýšiť výkon tvojho tímu a tvojej firmy až o 35% bez stresu.

Ak niečo funguje, rob to tak ďalej. Ak niečo nefunguje, zmeň to! Najčastejšou cestou k úspechu je zmena. V podstate celý náš život je kolotočom zmien, o to viac je zaujímavé, že väčšina z nás má z nepoznaného strach. Je dôležité si uvedomiť, že ak chceš byť v práci výkonný, musíš zmeny zvládať. Kurz time management – PLÁNOVANIE A PRIORITY ti pomôže uvedomiť si tvoju úlohu pri riadení zmien. Aby sa eliminoval odpor k zmenám, oboznámime ťa s rôznymi technikami a metódami, ktoré ti uľahčia zavedenie zmeny v tvojom prostredí. V konečnom dôsledku na základe tréningu change management zvýšiš kvalitu profesionálneho zvládania pracovných situácií v čase zmien.

základný obsah trojhodinového kurzu:

čo je prokrastinácia a ako ju odstrániť zo života
ako sa namotivovať na dokončenie začatých úloh
eliminácia rušivých momentov a sústredenie
schopnosť povedať nie v potrebných situáciách
fokus na riešenia namiesto hľadania príčin
metóda na určenie prioritných úloh a činností

rozšírený obsah celodenného kurzu:

samostatný a zodpovedný prístup sebamotiváciou
minimalizovanie stresu a iných časožrútov
spolupráca a konštruktívne win-win riešenia
proces a fázy zmeny, prispôsobenie sa zmenám
implementovanie zmien a ich komunikácia
diár a plánovanie s myšlienkovými mapami

kurz prináša úžitok cieľovým skupinám:

každý kto chce dosiahnuť vyšší výkon
podnikatelia, majitelia firiem, manažéri
študenti, rodičia, učitelia, lektori
ľudia pracujúci v dynamickom prostredí
ktokoľvek, kto nezvláda časté zmeny, multitasking a potrebuje si určiť priority

cenník kurzu plánovanie času a riadenie zmien.

flexibilný.

40€
48€ s DPH

1 hodina

cena za osobu

pre malé skupiny od 2 do 4 účastníkov, celková dĺžka kurzu po dohode

intenzívny.

75€
90€ s DPH

3 hodiny

cena za osobu

skupinový kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 180 minút vrátane krátkych prestávok

celodenný.

140€
168€ s DPH

6 hodín

cena za osobu

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 2 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

Pre tímy nad 10 účastníkov sa uplatňuje skupinová zľava minimálne 10% z celkovej ceny.
Pri skupinách nad 15 účastníkov poskytujeme zľavu minimálne 20% z ceny školenia.

Kurz môžeš absolvovať individuálne, skupinovo, online aj prezenčne. Je jedno či si z Košíc alebo Trenčína, firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujeme aj priamo vo firmách od Malaciek po Michalovce kdekoľvek na Slovensku. Cena za kurz je vrátane školiacich materiálov, pracovného zošita a certifikátu o absolvovaní kurzu (neplatí pre online kurzy).

Hľadáš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár či teambuilding? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy vieme upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Ponúkame jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá práve v individuálnom prístupe. Uvedomujeme si unikátnosť každého klienta, preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb bezplatnou konzultáciou telefonicky, e-mailom alebo foromou osobného stretnutia, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Napíš nám svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@creativoo.sk.

kurz plánovania absolvovali aj zamestnanci spoločností.