h2

sme kreatívci z východu

S vášňou sa venujeme koučovaniu, vedeniu kurzov či školení a social media marketingu. Sme mentormi z reálneho života. Máme dlhoročné skúsenosti obchodníka aj školiteľa, tiež poznatky z personálnej oblasti, vedenia a riadenia ľudí. Sme tu pre každého, kto hľadá cestu k výsledkom, chce byť efektívny a túži po úspechu či už v pracovnom alebo súkromnom živote. Ponúkame komplexné školenia a odborné workshopy v oblasti práce s ľudskými zdrojmi a tiež cenné vedomosti z online marketingu. Stretnutia vedieme jedinečným koučovacím prístupom, vďaka čomu účastníci nájdu pre seba odpovede a inšpirácie, ktoré dokážu okamžite použiť v praxi.

00

ROKOV SKÚSENOSTÍ

00

ODŠKOLENÝCH ABSOLVENTOV

00

ODLEKTOROVANÝCH HODÍN

00

ZVEREJNENÝCH PRÍSPEVKOV

"Nesnaž sa ľudí naučiť niečo, čo vieš iba ty. Radšej im pomôž, aby tiež objavili svoju jedinečnosť."

Mal som 7 rokov, keď som dostal svoj prvý bicykel. Radostným úsmevom som sa učil držaniu rovnováhy. Po pár hodinách, kedy už otec videl, že mi to celkom ide, ma nechal osamote. Situáciu využil jeden starší chlapec, ktorý ma naliehavo žiadal o pomoc. Vraj mu ukradli kľúče a potrebuje sa rýchlo dostať domov. Ochotne som mu požičal svoj nový bicykel. Po chvíli čakania mi došlo, že už sa nikdy nevráti. Nepomohol som obeti krádeže, ale stal som sa ním ja sám. Cítil som sa hlúpo a hneval som sa na seba. Sebavedomie som však nestratil. Ako je to možné? Neporadím ti!

Nie preto, že by som nevedel ako, ale preto, lebo ako kouč viem, že by to bolo zbytočné. Má totiž oveľa väčší zmysel podporiť v ľuďoch ich vlastné silné stránky a potenciál, ako radami ich naviesť k tomu, aby robili to isté, čo sa podarilo iným. Bola by to len márna snaha replikovať úspech, ktorý sa stal v inom čase, na inom mieste za iných podmienok. S touto myšlienkou som sa prvýkrát stretol v roku 2011, kedy som uprostred nádherných tajovských lesov absolvoval prvý certifikovaný výcvik koučingu.
Tri roky na to, po ôsmych rokoch práce v nadnárodnom korporáte a po absolvovaní ďalších kurzov, som založil svoju vlastnú vzdelávaciu agentúru pod názvom KOUČ.CLUB, ktorá sa v roku 2022 zmenila na creativoo. Dnes využívajúc aj služby železníc a regionálnych dopravcov lietame s kolegom kade-tade po Slovensku, aby sme posunuli účastníkov našich školení z miesta, kde sa nachádzajú na miesto, kde chcú a túžia byť.

Volám sa Tomi Gebe, mám 41 rokov a viem bicyklovať. Mám odborné certifikované vzdelanie kouča podľa pravidiel a štandardov ICF (Medzinárodná organizácia koučov) akreditované Ministerstvom školstva Slovenskej republiky. Mojim poslaním je pomáhať ľuďom napredovať a zdokonaľovať sa v rôznych oblastiach života, zvyšovať ich sebadôveru a istotu. Koučujem, vzdelávam a mentorujem v slovenčine aj v maďarčine.

Tomi Gebe

Tomi Gebe

"Som plný nápadov a rád sa o ne podelím! Mojou vášňou je kreatívne tvoriť a ušetriť tvoj čas a peniaze."

Filip Ceperko

Filip Ceperko

Vieš aký veľký je obrázok s rozmermi 3780 x 2268 pixelov? Je to meter na šírku a 60 cm na výšku. A presne plátno s touto veľkosťou mi kedysi priniesol kuriér, ktoré som si objednal na olejomaľbu. Bola to pre mňa rovnako veľká výzva ako veľkosť balíka. Poďme ale pekne od začiatku…

Moje meno je Filip Ceprko, mám 44 rokov a keď sa pozriem do zrkadla, vidím pred sebou kreatívnu dušu a milovníka prírody. Už ako malý chlapec som sa tešil na šantenie sa v lese. Zbieranie byliniek s babkou mi vždy bolo bližšie ako sídliskové preliezky. Stále som riešil rôzne huncútstva s kamošmi, stavali sme bunkre zo starých dosiek a liezli po stromoch. Na tie nevinné dobrodružstvá si živo spomínam dodnes. Možno aj vďaka tomu, že som začal tie nádherné scenérie prírody uchovávať nie len v pamäti, ale aj na plátne.

Maľoval som ako amatér – samouk, známym sa však moje diela natoľko páčili, že si u mňa začali objednávať obrazy. Popri maľovaní som začal tvoriť skulptúri z prírodných materiálov. Od závesných dekorácií z prútia, cez 3D obrazy z machu, až po mini krajinky v črepníkoch. Neskôr som sa venoval aj exteriérovej krajinnej tvorbe a pretváral som záhrady rodinných domov. Dnes svoje skúsenosti aj z predchádzajúcich zamestnaní zúročujem na rodičovskej záhrade. Táto práca je však pre mňa hlavne relaxom.

Kedysi to teda boli centimetre a štetce, dnes sú to pixely a dotykové pero. Venujem sa marketingu na sociálnych sieťach. Jedno sa však nezmenilo. Moje nadšenie pre kreatívnu prácu. Jej druhým pilierom okrem nápaditosti je aj autentickosť. To si vyžaduje dôvernú znalsoť klienta a jeho cieľov. Snažím sa vcítiť do kože každého nášho zákazníka zvlášť, zamerať sa na jeho potreby a odovzdať mu presne to, čo potrebuje. Okrem znalosti klienta si moja práca vyžaduje aj neustále vzdelávanie v oblasti online reklamy. Trh je veľmi flexibilný a sociálne siete prinášajú každý týždeň rôzne zmeny a vylepšenia. Držať krok s algoritmami dáva zabrať, ale ty sa o to nemusíš starať. Venuj sa tomu, v čom si skvelý a marketing nechaj na mňa!

"Máme dva životy. Ten druhý začíname žiť, keď si uvedomíme, že máme vlastne len jeden."

Môj prvý život charakterizuje veľa hľadania (sa) a zdanlivo nejasného smerovania v profesionálnom živote. Túžba využívať moje komunikačné a organizačné zručnosti naplno ma zaviala do Prahy, kde som pracovala v oblasti marketingu a do Anglicka, kde som mala na starosti medzinárodný predaj. Bola som odhodlaná žiť v zahraničí až do momentu, keď mi smutné rodinné okolnosti nedali na výber. Paradoxne, ako to v živote chodí, práve blízko domova som našla všetko, po čom som v živote túžila a hľadala za hranicami: manžela, deti a stabilnú prácu.

Prečo som napriek odškrtnutým položkám na zozname prianí nepociťovala to pravé životné šťastie? Chýbalo mi naplnenie, mať vášeň, ktorá mi pomáha rásť a ktorou prispievam k lepšiemu svetu nielen pre seba, ale hlavne pre iných.

Môj druhý život som začala žiť na jar 2014. Túžba vyriešiť moju profesionálnu dilemu ma priviedla do koučovacieho rozhovoru, kde som zažila silu transformačného koučingu. Ešte v to leto som absolvovala koučovací výcvik a ako sa hovorí, zvyšok je história.

Volám sa Martina Magic a po dvanástich rokoch v medzinárodnom korporáte som sa v roku 2019 rozhodla, že je čas rozbehnúť vlastné podnikanie. Dnes pôsobím ako koučka, lektorka a mentorka a vediem vlastný koučovací výcvik. Vzdelávacie aktivity vediem v slovenčine aj v angličtine. Spolupracujem s firmami a školami v oblasti zvládania a zavádzania zmien, špecializujem sa na  posilňovanie lídrov a vytváraní kultúry dôvery, rešpektu a spolupráce.

Martina Magic - profil

Martina Magic

mohol si o nás počuť aj v týchto médiách.

Video Image
Video Image
Video Image
Video Image
Video Image
Video Image

aj my sa neustále rozvíjame a vzdelávame.

Tomi Gebe

Tomi Gebe

koučing a lektoring

Filip Ceperko

Filip Ceperko

social media marketing

ikona-kontakt

v prípade otázok nás kontaktuj

e-mailom: info@creativoo.sk

o nás.

Sme kreatívni architekti osobnostného rozvoja a biznisu! Vzdelávame a školíme po celom Slovensku už od roku 2015. Pomôžeme ti budovať sebavedomie, vykreovať úspech a postaviť sa pevnými nohami pred rôzne výzvy.

kontakt.

top klienti.

odber noviniek.

Prihlás sa na príležitostný odber informácií z oblasti koučingu a osobného alebo firemného rozvoja.

© 2015 – 2024, creativoo s.r.o. | webdesign by creativoo.