KURZ SEBAVEDOMIE A EMOČNÁ INTELIGENCIA

vedomé riadenie seba samého k úspechu

Kurz sebavedomie a emočná inteligencia reflektuje na skutočnosť, že chýbajúce sebavedomie je v dnešnej dobe veľmi častý jav. Až 87% našich klientov koučingu prichádzajú s témami, ktorých spoločným menovateľom je nízka sebahodnota či sebauvedomenie.
Príčina môže byť u každého iná, na kurze sa však nebudeme zaoberať dôvodmi. Budeme pracovať s pozitívnou budúcnosťou, v ktorej si na seba hrdý, dokážeš sa pochváliť a menej sa podhodnocovať. A to bez toho, aby si pôsobil arogantne či egoisticky. Prestaneš sa hodnotiť negatívne a začneš byť vďačný aj za rôzne drobné úspechy vo svojom živote.
Zistíš, čo znamená „vzťah k sebe“ a prečo je dôležité porozumieť mu. Čaká ťa intenzívna a vedomá práca so sebou! Byť iba sebavedomý však nestačí. Na kurze OBJAV SEBAVEDOMIE sa budeme venovať aj ostatným zložkám emočnej inteligencie, aby si dokázal na vedomej úrovni riadiť seba a svoje pocity a aby si lepšie pochopil a porozumel potrebám a myšlienkam iných.
kurz-creativoo-emocna-inteligencia

o čom je kurz sebavedomie a emočná inteligencia?

ako-zvladnut-strach

ak zvládneš to, čoho sa najviac bojíš, potom zvládneš na 100% všetko! kurz ťa naučí pretransformovať strach na príležitosť.

Sebavedomým ľuďom sa viac darí, sú šťastnejší, spokojnejší a úspešnejší. Jednoducho kráčajú životom ľahšie. Okolie si ich hneď všíma, pútajú pozornosť a záujem. Ako keby vyžarovali akúsi zázračnú auru. A tá im otvára dvere aj tam, kam sa iní nedostanú. V čom spočíva ich úspech? Jednoducho si veria a nemajú obavy zo všetkého nového či neznámeho. Lebo bez toho, aby sme dôverovali svojim snom a nebáli sa ísť za nimi, ich nedokážeme naplniť. Nasledovať svoje túžby a ísť za svojim cieľom ale vôbec nemusí znamenať zvalcovať pritom tých „slabších“. Žijeme v predsudkoch a predpokladoch, ktoré nám hovoria, že sebavedomí ľudia sú arogantní, sebestrední, nafúkaní a povýšeneckí. Realita je však taká, že tieto vlastnosti sú skôr maskou práve pre ľudí s nízkym sebavedomím. Sebaistí ľudia nemajú potrebu niečo dokazovať či ukazovať. Tí sa cítia skvele vo svojej koži. A iní ľudia sa cítia skvele v ich prítomnosti. Na školení OBJAV SEBAVEDOMIE sa dozvieš, ako to robia títo ľudia a čo presne spôsobuje, že žijú s ľahkosťou a bez strachu.

srdce-rozum-rovnovaha

ver mi, si jedinečný! a práve tvoja individualita je základným kameňom tvojho sebavedomého ja.

Mať nízke alebo chýbajúce sebavedomie znamená, že človek zameriava svoju pozornosť na svoje slabé stránky a nedostatky. Sústreďuje sa na tie momenty vo svojom živote, v ktorých neuspel. Pripomína si situácie, ktoré nezvládol a robí dookola zlozvyky, ktoré ho nikam neposúvajú. A pritom zabúda na to pozitívne. Každý z nás je predsa v niečom dobrý, každý má na niečo talent. Počas kurzu OBJAV SEBAVEDOMIE sa budeme snažiť odhaliť tvoje skryté talenty a vyzdvihnúť tvoje silné stránky, ktoré sú základom sebavedomého človeka. A  to aj preto, aby si sa dokázal pochváliť. Hlavne v situáciách, keď to nikto iný za teba neurobí. Ako koučovia vieme, že pochváliť sa dnes vie iba málokto. Dôvodom je nastavenie našej spoločnosti, ktorá radšej všetko ofrfle, skritizuje a neustále sa sťažuje. Na workshope ťa nastavíme práve opačným smerom! Získaš odvahu pochváliť sa. Lebo nie každý vie navariť skvelú sviečkovú… Nie všetci majú tak pekne zladené oblečenie či priateľský úsmev ak ty!

mapa-sebavedomia

emócie ťa dokážu priviesť k tým najlepším ale i najhorším rozhodnutiam v živote. školenie ťa naučí, ako riadiť svoje pocity.

Pravdepodobne každý z nás pozná ľudí, či už v škole, práci alebo súkromí, ktorí sú úžasní poslucháči. Je jedno, o akú situáciu sa jedná. Proste vždy vedia, ako sa zachovať, kedy presne čo povedať. Sú to ľudia, pri ktorých sa vždy cítime dobre. Sú starostliví, ohľaduplní a ak nám aj vždy nevedia dať riešenie na náš problém, je nám s nimi vždy akosi ľahšie a veselšie. Sú to ľudia s vysokou emocionálnou inteligenciou. A sú úspešní! Dokážu sa motivovať, rozumejú svojim pocitom a nemajú strach vyjadriť to, čo si myslia. Práve tieto schopnosti tvoria našu emočnú inteligenciu (EQ). A skvelou správou je, že ju môžeš neustále zvyšovať, vieš na nej celý život pracovať. Na školení sa zameriame na všetkých 5 zložiek emocionálnej inteligencie, ktorými sú: sebavedomie, sebamotivácia, empatia, sebaregulácia a adaptabilita.

základný obsah jednodňového kurzu:

- silné stránky a talenty, ktoré nás formujú
- práca so strachom a jeho transformácia
- efektívne sebakoučovacie otázky
- technika zrkadlenia s kolesom života
- vonkajšia motivácia a jej efekt na úspech
- metódy na posilnenie sebamotivácie

rozšírený obsah dvojdňového kurzu:

- empatia a identifikácia potrieb ostatných
- ego stavy pomocou transakčnej analýzy
- sebaovládanie a sebaregulačné techniky
- efektívne dávanie a prijatie spätnej väzby
- krátky test emocionálnej inteligencie
- modelové situácie a skupinové aktivity

kurz zvýšil sebaistotu aj týmto skupinám:

- začínajúci riadiaci pracovníci či manažéri
- budúci živnostníci či podnikatelia
- obchodníci, predajcovia, ľudia z MLM
- študenti stredných a vysokých škôl
- každému, komu chýba sebaistota a potrebuje
sa prezentovať pred publikom

cenník pre kurz vedomého riadenia seba samého.

flexibilný.

50€
60€ s DPH

cena za 1 hodinu / 1 účastník

pre malé skupiny od 2 do 4 účastníkov, celková dĺžka kurzu po dohode

celodenný.

150€
180€ s DPH

cena za 6 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 2 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

dvojdňový.

275€
330€ s DPH

cena za 12 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 4 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

Pre tímy nad 8 účastníkov (vrátane) sa uplatňuje skupinová zľava 20% z celkovej ceny, v prípade skupín nad 14 účastníkov (vrátane) poskytujeme zľavu 40% z celkovej ceny školenia.

Kurz môžeš absolvovať individuálne, skupinovo, online aj prezenčne. Firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujeme na celom Slovensku. Prídeme za tebou kamkoľvek, či už je to Nitra, Žilina, Trenčín, Rožňava alebo Levice. Cena za kurz je vrátane školiacich materiálov, pracovného zošita a certifikátu o absolvovaní kurzu (neplatí pre online kurzy).

Hľadáš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár či teambuilding? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy vieme upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Ponúkame jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá práve v individuálnom prístupe. 

Uvedomujeme si unikátnosť každého klienta, preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb bezplatnou konzultáciou telefonicky, e-mailom alebo foromou osobného stretnutia, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Napíš nám svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@creativoo.sk alebo vyplň formulár.

zvýšili sme sebavedomie aj účastníkom týchto firiem:

referencie
Tomi Gebe

Tomi Gebe

koučing a lektoring

Filip Ceperko

Filip Ceperko

social media marketing

ikona-kontakt

v prípade otázok nás kontaktuj

e-mailom: info@creativoo.sk

o nás.

Sme kreatívni architekti osobnostného rozvoja a biznisu! Vzdelávame a školíme po celom Slovensku už od roku 2015. Pomôžeme ti budovať sebavedomie, vykreovať úspech a postaviť sa pevnými nohami pred rôzne výzvy.

kontakt.

top klienti.

odber noviniek.

Prihlás sa na príležitostný odber informácií z oblasti koučingu a osobného alebo firemného rozvoja.

© 2015 – 2024, creativoo s.r.o. | webdesign by creativoo.