KURZ PREDAJNÉ ZRUČNOSTI

predaj cez emócie a obchodné techniky

„Keď som si ako osemnásťročný kúpil svoj prvý mobilný telefón, tešil som sa ako malé dieťa! Od rána do večera som do neho ťukal, pritom mal len dvojriadkový čiernobiely displej…“ – Písal sa rok 2001.
Žiadne smart funkcie, žiaden internet, žiadne fejsbúky, žiadna zábava. Bolo tam však niečo oveľa dôležitejšie. Radosť, spokojnosť, pocit výnimočnosti. Emócie. Lebo to je to, čo reálne predáva. Emocionálna zložka v predaji je jeho najdôležitejšou súčasťou a tento workshop ti prezradí, ako s ňou pracovať.
Či už predávaš produkty alebo služby, či máš predajňu alebo e-shop, či si čašník alebo realitný maklér, naučíme ťa efektívne vyjednávať, hľadať nových klientov a tiež ti ukážeme, ako robiť obchod tak, aby zákazníci priam túžili po tvojej ponuke. Kurz PREDAJ NA DOSAH ti vysvetlí, ako funguje náš mozog a čo ovplyvňuje naše pocity a rozhodovanie pri nakupovaní.
kurz-creativoo-predajne-zrucnosti

o čom je kurz predajné zručnosti cez emócie?

skolenie-idealny-predajca

chceš vedieť, ako uvažuje tvoj zákazník? naučíme ťa odhaliť jeho túžby a očakávania, aby si zvýšil úspech v predaji minimálne o 50%!

Skôr než začneš riešiť identifikáciu potrieb zákazníka, mal by si sa zamerať na definíciu svojej cieľovej skupiny. Vezmi svojho klienta pod lupu a spoznaj do detailov jeho návyky, správanie a očakávania. Vďaka kurzu predajné zručnosti a typológia zákazníka zistíš, prečo sa ľudia správajú tak, ako sa správajú a ako ich ovplyvňujú emócie. Získaš návod na ľahšie a efektívnejšie dosahovanie svojich predajných a kvalitatívnych cieľov. Pre proces predaja je dôležité charakterizovať typy zákazníkov podľa ich podstatných osobnostných čŕt, ktorými sa odlišujú. Uvedomením si týchto kategórií zákazníkov sa ti podarí zredukovať zložitosť predaja. Kurz ťa naučí, ako efektívne pristupovať k jednotlivým typom klientov a ako prispôsobiť predajnú situáciu osobnosti zákazníka a jeho prejavom v správaní.

kurz-obchodne-techniky

vieš ako využiť emočnú inteligenciu pri predaji?
na školení ti predstavíme moderné obchodné techniky!

Je väčšie umenie pri predaji spoznať zákazníka, ovládať produkt či vystihnúť dokonalú príležitosť? Odpovede ti dá kurz predajné zručnosti PREDAJ NA DOSAH. Okrem iného sa oboznámiš s jednotlivými fázami predajného rozhovoru, spoznáš, v čom je rozdiel medzi úspešnými a menej úspešnými obchodníkmi. Naučíš sa ovládať základné princípy NLP (neurolingvistické programovanie) a tiež práce s negatívnymi emóciami, ktoré predstavujú najväčšiu bariéru. Objavíš zákonitosti emočnej inteligencie a asertívnej komunikácie. Prezradíme ti, ako zvládnuť námietky zákazníka a premeniť ich na úspešný obchod. Na základe tréningu budeš mať možnosť zistiť, kde hľadať nových klientov a ako udržať spokojnosť a lojalitu existujúcich. Spoznáš techniky účinného oslovovania klientov, prehĺbíš si poznatky z oblasti identifikácie potrieb a prezentácie. Naučíš sa aj to, ako „ťahať na bránku“ pomocou efektívnych nástrojov na úspešné uzatvorenie predajného stretnutia či rozhovoru.

skolenie-pre-predajcov

hľadáš školenie pre operátorov call centra, čašníkov alebo predajcov? si na 100% na správnom mieste!

Nie je predaj ako predaj. Iné zákonitosti či finty platia pri telefonických rozhovoroch, iné pre eshop a mailovú komunikáciu a iné pri osobných stretnutiach či na predajni. Tento kurz ti poskytne komplexné a praktické vzdelanie v oblasti vedenia predajného rozhovoru prispôsobený presne tvojim potrebám. Na školení PREDAJ NA DOSAH ťa čaká množstvo praktických cvičení a tréningov, ktoré ti umožnia v krátkom čase výrazne zvýšiť predaj. Dnešný zákazník je zaplavený množstvom ponúk a stáva sa voči nim imúnny. Nech už vytasíš ako predajca akýkoľvek skvelý argument, stále nemáš záruku, že zákazník si niečo kúpi. Dnes už totiž nepredávajú argumenty či informácie ale emócie! Sú jediným faktorom, ktorý rozhoduje. Či sa zaradíš medzi priemerných alebo medzi vynikajúcich predajcov závisí od toho, ako dokážeš pracovať s emóciami v predajnom rozhovore. Na kurze ti povieme, ako vyvolať záujem, zvedavosť, nadšenie, radosť a spokojnosť u tvojich klienta. Sú to totiž práve tie pocity, vďaka ktorým si od teba kúpia čokoľvek!

základný obsah celodenného kurzu:

- 4 piliere predaja a vplyv predajcu na zákazníka
- pôvod emócii a procesy v mozgu pri rozhodovaní
- 5 faktorov emočného vplyvu pri predaji
- aktívne počúvanie a správne kladenie otázok
- emočná typológia zákazníka a jeho očakávania
- ako vyvolať skrytú (nevedomú) potrebu

rozšírený obsah dvojdňového kurzu:

- argumentačné a (seba)prezentačné zručnosti
- zvládanie námietok a nepríjemných zákazníkov
- budovanie dôvery a etika v predajnom procese
- starostlivosť o zákazníka a jeho „životný cyklus“
- spôsoby predaja F2F, D2D, telemarketing, eshop
- techniky neurolingvistického programovania

úspech v predaji si zvýšia po kurze tieto skupiny:

- predajcovia v službách, obchodní zástupcovia
- makléri, freelanceri, majitelia eshopov
- operátori call centra, čašníci a obsluha v gastre
- podomoví predajcovia, predavači v maloobchode
- začínajúci podnikatelia, živnostníci, nákupcovia
- obchodní reprezentanti v MLM štruktúrach

cenník kurzu pre predajcov a obchodníkov.

flexibilný.

50€
60€ s DPH

cena za 1 hodinu / 1 účastník

pre malé skupiny od 2 do 4 účastníkov, celková dĺžka kurzu po dohode

celodenný.

150€
180€ s DPH

cena za 6 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 2 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

dvojdňový.

275€
330€ s DPH

cena za 12 hodín / 1 účastník

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 4 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

Pre tímy nad 8 účastníkov (vrátane) sa uplatňuje skupinová zľava 20% z celkovej ceny, v prípade skupín nad 14 účastníkov (vrátane) poskytujeme zľavu 40% z celkovej ceny školenia.

Kurz môžeš absolvovať individuálne, skupinovo, online aj prezenčne. Firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujeme na celom Slovensku. Prídeme za tebou kamkoľvek, či už je to Levoča, Bratislava, Košice, Prievidza alebo Štúrovo. Cena za kurz je vrátane školiacich materiálov, pracovného zošita a certifikátu o absolvovaní kurzu (neplatí pre online kurzy).

Hľadáš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár či teambuilding? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy vieme upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Ponúkame jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá práve v individuálnom prístupe. 

Uvedomujeme si unikátnosť každého klienta, preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb bezplatnou konzultáciou telefonicky, e-mailom alebo foromou osobného stretnutia, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Napíš nám svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@creativoo.sk alebo vyplň formulár.

kurz predaja absolvovali aj zamestnanci spoločností:

referencie
Tomi Gebe

Tomi Gebe

koučing a lektoring

Filip Ceperko

Filip Ceperko

social media marketing

ikona-kontakt

v prípade otázok nás kontaktuj

e-mailom: info@creativoo.sk

o nás.

Sme kreatívni architekti osobnostného rozvoja a biznisu! Vzdelávame a školíme po celom Slovensku už od roku 2015. Pomôžeme ti budovať sebavedomie, vykreovať úspech a postaviť sa pevnými nohami pred rôzne výzvy.

kontakt.

top klienti.

odber noviniek.

Prihlás sa na príležitostný odber informácií z oblasti koučingu a osobného alebo firemného rozvoja.

© 2015 – 2024, creativoo s.r.o. | webdesign by creativoo.