KURZ PREDAJNÉ ZRUČNOSTI

predaj cez emócie a obchodné techniky

"Keď som si ako osemnásťročný kúpil svoj prvý mobilný telefón, tešil som sa ako malé dieťa! Od rána do večera som do neho ťukal, pritom mal len dvojriadkový čiernobiely displej…" - Písal sa rok 2001. Žiadne smart funkcie, žiaden internet, žiadne fejsbúky, žiadna zábava. Bolo tam však niečo oveľa dôležitejšie. Radosť, spokojnosť, pocit výnimočnosti. Emócie. Lebo to je to, čo reálne predáva. Emocionálna zložka v predaji je jeho najdôležitejšou súčasťou a tento workshop ti prezradí, ako s ňou pracovať. Či už predávaš produkty alebo služby, či máš predajňu alebo e-shop, či si čašník alebo realitný maklér, naučíme ťa efektívne vyjednávať, hľadať nových klientov a tiež ti ukážeme, ako robiť obchod tak, aby zákazníci priam túžili po tvojej ponuke. Kurz predajné zručnosti cez emócie ti vysvetlí, ako funguje náš mozog a čo ovplyvňuje naše pocity a rozhodovanie pri nakupovaní.

MÁM ZÁUJEM O TENTO KURZ
h2

o čom je kurz predajné zručnosti cez emócie?

skolenie-idealny-predajca

chceš vedieť, ako uvažuje tvoj zákazník? naučíme ťa odhaliť jeho túžby a očakávania, aby si zvýšil úspech v predaji minimálne o 50%!

Skôr než začneš riešiť identifikáciu potrieb zákazníka, mal by si sa zamerať na definíciu svojej cieľovej skupiny. Vezmi svojho klienta pod lupu a spoznaj do detailov jeho návyky, správanie a očakávania. Vďaka kurzu predajné zručnosti a typológia zákazníka zistíš, prečo sa ľudia správajú tak, ako sa správajú a ako ich ovplyvňujú emócie. Získaš návod na ľahšie a efektívnejšie dosahovanie svojich predajných a kvalitatívnych cieľov. Pre proces predaja je dôležité charakterizovať typy zákazníkov podľa ich podstatných osobnostných čŕt, ktorými sa odlišujú. Uvedomením si týchto kategórií zákazníkov sa ti podarí zredukovať zložitosť predaja. Kurz ťa naučí, ako efektívne pristupovať k jednotlivým typom klientov a ako prispôsobiť predajnú situáciu osobnosti zákazníka a jeho prejavom v správaní.

kurz-obchodne-techniky

vieš ako využiť emočnú inteligenciu pri predaji?
na školení ti predstavíme moderné obchodné techniky!

Je väčšie umenie pri predaji spoznať zákazníka, ovládať produkt či vystihnúť dokonalú príležitosť? Odpovede ti dá kurz predajné zručnosti PREDAJ NA DOSAH. Okrem iného sa oboznámiš s jednotlivými fázami predajného rozhovoru, spoznáš, v čom je rozdiel medzi úspešnými a menej úspešnými obchodníkmi. Naučíš sa ovládať základné princípy NLP (neurolingvistické programovanie) a tiež práce s negatívnymi emóciami, ktoré predstavujú najväčšiu bariéru. Objavíš zákonitosti emočnej inteligencie a asertívnej komunikácie. Prezradíme ti, ako zvládnuť námietky zákazníka a premeniť ich na úspešný obchod. Na základe tréningu budeš mať možnosť zistiť, kde hľadať nových klientov a ako udržať spokojnosť a lojalitu existujúcich. Spoznáš techniky účinného oslovovania klientov, prehĺbíš si poznatky z oblasti identifikácie potrieb a prezentácie. Naučíš sa aj to, ako „ťahať na bránku“ pomocou efektívnych nástrojov na úspešné uzatvorenie predajného stretnutia či rozhovoru.

skolenie-pre-predajcov

hľadáš školenie pre operátorov call centra, čašníkov alebo predajcov? si na 100% na správnom mieste!

Nie je predaj ako predaj. Iné zákonitosti či finty platia pri telefonických rozhovoroch, iné pre eshop a mailovú komunikáciu a iné pri osobných stretnutiach či na predajni. Tento kurz ti poskytne komplexné a praktické vzdelanie v oblasti vedenia predajného rozhovoru prispôsobený presne tvojim potrebám. Na školení PREDAJ NA DOSAH ťa čaká množstvo praktických cvičení a tréningov, ktoré ti umožnia v krátkom čase výrazne zvýšiť predaj. Dnešný zákazník je zaplavený množstvom ponúk a stáva sa voči nim imúnny. Nech už vytasíš ako predajca akýkoľvek skvelý argument, stále nemáš záruku, že zákazník si niečo kúpi. Dnes už totiž nepredávajú argumenty či informácie ale emócie! Sú jediným faktorom, ktorý rozhoduje. Či sa zaradíš medzi priemerných alebo medzi vynikajúcich predajcov závisí od toho, ako dokážeš pracovať s emóciami v predajnom rozhovore. Na kurze ti povieme, ako vyvolať záujem, zvedavosť, nadšenie, radosť a spokojnosť u tvojich klienta. Sú to totiž práve tie pocity, vďaka ktorým si od teba kúpia čokoľvek!

základný obsah trojhodinového kurzu:

4 piliere predaja a vplyv predajcu na zákazníka
pôvod emócii a procesy v mozgu pri rozhodovaní
5 faktorov emočného vplyvu pri predaji
aktívne počúvanie a správne kladenie otázok
emočná typológia zákazníka a jeho očakávania
ako vyvolať skrytú (nevedomú) potrebu

rozšírený obsah celodenného kurzu:

argumentačné a (seba)prezentačné zručnosti
zvládanie námietok a nepríjemných zákazníkov
budovanie dôvery a etika v predajnom procese
starostlivosť o zákazníka a jeho „životný cyklus“
spôsoby predaja F2F, D2D, telemarketing, eshop
techniky neurolingvistického programovania

kurz zvýšil úspech predaja týmto skupinám:

individuálny predajca, maklér, finančný poradca
predajca v MLM, freelancer, majiteľ eshopu
operátor call centra, čašník a gastro segment
obchodný zástupca, predajca v maloobchode
začínajúci podnikateľ, živnostník, nákupca
každému, kto chcel zvýšiť svoj zisk

cenník kurzu pre predajcov a obchodníkov.

flexibilný.

40€
48€ s DPH

1 hodina

cena za osobu

pre malé skupiny od 2 do 4 účastníkov, celková dĺžka kurzu po dohode

intenzívny.

75€
90€ s DPH

3 hodiny

cena za osobu

skupinový kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 180 minút vrátane krátkych prestávok

celodenný.

140€
168€ s DPH

6 hodín

cena za osobu

kurz od 5 účastníkov s dĺžkou 2 x 180 minút + 60 minút obedňajšia prestávka

Pre tímy nad 10 účastníkov sa uplatňuje skupinová zľava minimálne 10% z celkovej ceny.
Pri skupinách nad 15 účastníkov poskytujeme zľavu minimálne 20% z ceny školenia.

Kurz môžeš absolvovať individuálne, skupinovo, online aj prezenčne. Firemné školenia a workshopy pre väčšie skupiny organizujeme po celom Slovensku. Naše kurzy môžeš absolvovať v Bratislave, Prešove, Košiciach, Zvolene až po Trebišov. Cena za kurz je vrátane školiacich materiálov, pracovného zošita a certifikátu o absolvovaní kurzu (neplatí pre online kurzy).

Hľadáš kurz pre viac ľudí? Potrebuješ ich preškoliť v kratšom čase alebo naopak im chceš dopriať viacdňový seminár či teambuilding? Alebo plánuješ hodinovú prednášku pre 100 účastníkov? Žiaden problém! Všetky kurzy vieme upraviť tak, aby maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám. Ponúkame jedinečné školenia a kurzy, ktorých sila je skrytá práve v individuálnom prístupe. Uvedomujeme si unikátnosť každého klienta, preto realizácii kurzov predchádza dôkladná analýza potrieb bezplatnou konzultáciou telefonicky, e-mailom alebo foromou osobného stretnutia, aby obsah školenia bol šitý na mieru. Čo má byť výsledkom? Akú situáciu potrebuješ vyriešiť? Čo by malo byť inak po absolvovaní kurzu? Na tieto a podobné otázky budeme spoločne hľadať odpovede. Napíš nám svoje očakávania a svoju predstavu a vyžiadaj si cenovú ponuku mailom: info@creativoo.sk.

kurz predaja absolvovali aj zamestnanci spoločností.