individuálny koučing a facilitácia skupiny

Vopred ťa upozorňujem, že u mňa si rady nekúpiš! Keby som ti totiž poradil a nakoniec by ti to nevyšlo, tak by si vinil mňa… To ale nechcem. Chcem, aby si sa naučil byť zodpovedný za svoj vlastný život a za svoje rozhodnutia. Pomôžem ti, aby si našiel odpovede na svoje vlastné otázky. V tom sa totiž koučing najviac líši od klasického vzdelávania či psychoterapie. Nedostaneš návod do ruky, získaš však nástroj na rozšírenie a posilnenie tvojho vnútorného potenciálu. Budem akýmsi architektom tvojho života. Staviteľom ale budeš ty. Ako kouč ti pomôžem získať motiváciu a inšpirácie na uskutočnenie tvojich snov. Tie si však splníš už ty sám vďaka uvedomeniu si toho, čo máš robiť a ako to máš urobiť, čo v živote naozaj chceš a akým smerom sa máš vybrať. Ak ti ale koučing nevyhovuje a potrebuješ okamžité tipy, tak využi mentoring. Ponúkam ti svoje skúsenosti z oblasti vedenia ľudí, predaja, marketingu, či osobnostného a duchovného smerovania.

MÁM ZÁUJEM O KOČOVACÍ ROZHOVOR
individuálny koučing a facilitácia skupiny

koučovanie je pre každého, kto chce rásť.

Slovo koučing alebo po anglicky coaching pôvodne pochádza z anglického slovesa „to coach“, ktoré sa používalo v súvislosti s prepravnými službami a znamenalo prepraviť niekoho z jedného miesta na druhé. Práve tento posun je základnou črtou rôznych definícií koučovania. Takže pre koho koučovanie je? V podstate pre každého, kto chce a kto je ochotný posunúť sa z bodu A do bodu B, respektíve vydať sa na cestu z miesta, kde sa nachádza dnes na miesto, kde by chcel (či túžil) byť. Koučovanie tiež vychádza z predpokladov, že v každom z nás je potenciál, ktorý sa naplno prejaví v momente, keď chceme a máme ochotu vziať náš život do vlastných rúk. Koučovaný je ten, kto prináša tému a ciele na koučing, a je iba na ňom, ako výsledky rozhovoru vo svojom živote využije.

h2
ODPOVEDE NA KAŽDODENNÉ OTÁZKY

životný koučing.

Prežívaš neľahké obdobie? Objavujú sa pred tebou prekážky v osobnom živote? Nie si spokojný vo vzťahu, trápi ťa zdravie, či rodinná situácia? Hľadáš niečo, čo ťa bude baviť a naplní tvoj život radosťou? Životné koučovanie pomáha nájsť odpovede na všetky citlivé otázky. Môže to byť téma týkajúca sa lásky či rodiny, aj osobného smerovania, životnej dilemy, medziľudských vzťahov i hľadania samého seba alebo správneho koníčka. Nesľubujem, že riešenia prídu ihneď, to záleží od tvojho odhodlania. Pomôžem ti objaviť tvoje skryté schopnosti, ktoré ti pomôžu s riešením toho, s čím dlhodobo bojuješ a s čím si aktuálne konfrontovaný.

INŠPIRÁCIA PRE TVOJ BIZNIS

pracovný koučing.

Potrebuješ sa zdokonaliť v práci? Chceš zlepšiť svoje predajné, prezentačné, komunikačné či iné zručnosti? Chceš byť manažér, ktorý nemanipuluje so svojimi podriadenými, ale dokáže ich počúvať a klásť im otázky, ktoré riešia situáciu? Chceš efektívnejšie riadiť svoj pracovný čas, svojich podriadených ale aj samého seba? Alebo sa ti nedarí dlhodobo spĺňať úlohy a dosahovať očakávané ciele? Tak daj šancu biznis koučingu! Táto forma rozhovoru je ideálna aj vtedy, ak potrebuješ zvýšiť pozitívnu náladu, motiváciu a výkon tvojich zamestnancov. Biznis koučing však nie je iba pre manažérov. Využiť ho môžu aj neriadiaci pracovníci a radoví zamestnanci.

h2
h2
ZÁPALKA NA KAŽDÉ VYHORENIE

kariérny koučing.

Dostal si sa v živote do situácie, kedy nevieš, ktorým smerom sa máš vybrať? Alebo si natoľko unavený, že možnosti, ktoré sú pred tebou, ani nevidíš? Nie si spokojný so svojou prácou? Nebaví ťa robota, ktorú vykonávaš, ani kolektív, v ktorom pracuješ? Hľadáš prácu, ktorá ťa bude napĺňať a finančne motivovať? Chceš zmenu, ale chýba ti odvaha a motivácia? Máš pocit, že by si dokázal omnoho viac? Tak sa určite prihlás na kariérne koučovanie! Ak si dlhodobo zamestnaný a dolieha na teba syndróm vyhorenia, alebo si ukončil štúdium a prácu si aktuálne hľadáš, kariérne koučovanie ti pomôže nájsť ten správny smer.

PREMENA SNOV NA REALITU

startup koučing.

Jeden veľký sen. Jeden dobrý nápad. Jedna skvelá partia. V mnohých prípadoch aj toto stačí k tomu, aby mladí a talentovaní ľudia odštartovali svoju budúcnosť cez startup projekt. Patríš medzi nich? Si plný elánu a nekonečnej kreativity? Si presvedčený, že tvoj nápad je jedinečný a bezkonkurenčný? Miluješ to, čo robíš a chceš robiť to, čo miluješ? Ak áno, tak zdieľam tvoje nadšenie. Je dobré si však uvedomiť, že toto nadšenie tvorí 1%. Zvyšných 99% tvorí realizácia tvojich snov. Zvyšných 99% sú nečakané prekážky, neistota a hromada otázok… Startup koučovanie ti pomôže nájsť odpovede! Dodá ti sebadôveru a sebaistotu, aby začiatky tvojho podnikania neboli plné ťažkostí a problémov, ale vzrušujúcich výziev so skvelými riešeniami!

h2
h2
KONÍČKY AKO VNÚTORNÁ MOTIVÁCIA

talent koučing.

Tiež patríš medzi tých ľudí, ktorí sa okamžite dostanú do rytmu? Tvoje telo ťa ťahá, aby si pretancoval celú noc, ale hanba ťa zastaví? Alebo si hlasnejší ako rádio a spievaš hit za hitom, ale iba v sprche, kde ťa nikto nepočuje? Nebodaj skrývaš nádherné kresby vo svojom šuplíku? Cítiš, že si v niečom výnimočný? Talentové koučovanie ti pomôže vyniesť na povrch tvoj skrytý potenciál! Vyjdi zo svojej ulity a začni sa venovať tomu, v čom si skutočne dobrý! Nechaj prebudiť svoje umelecké ja. Získaj energiu a odhodlanie ísť za svojim snom. Ukáž svojmu okoliu svoj výnimočný talent! Uvidíš, že získaš podporu. Spoznaj seba, posilni sebadôveru a daj si konkrétne ciele. Koučovanie ti dodá istotu, reálne základy, silnú motiváciu a podporí tvoju kreativitu.

SPOLU DOKÁŽEME OVEĽA VIAC

tímový koučing.

Potrebuješ zladiť skupinu ľudí, priviesť ich k samostatnosti, zefektívniť ich spoluprácu, či prehĺbiť pracovné vzťahy? Cítiš potrebu vytvárania a zdieľania tímových hodnôt? Skupinové koučovanie je vhodné pre tímy, ktoré pracujú na spoločných úlohách či projektoch. Táto forma koučovania je efektívna tiež pri formovaní nových skupín alebo ako nástroj prehĺbenia spolupráce v existujúcich skupinách. Tiež ho môžeš využiť na motiváciu ľudí, doplniť ním teambuildingové aktivity či rozvíjať kreativitu tímu. Pomáha uvoľniť napätie v tíme a odbúrať stres vzniknutý v pracovnom prostredí. Posilňuje dôveru a členovia tímu sa naučia na seba spoliehať.

h2

cenník pre individuálne koučovacie stretnutie.

individuálny koučing.

98€

60 minút aj online

štandardná cena
za hodinové stretnutie

balík 5 stretnutí.

438€

300 minút aj online

cena za balík šiestich stretnutí pri platbe vopred

balík 8 stretnutí.

628€

480 minút aj online

cena za balík osem stretnutí pri platbe vopred

Ceny platia aj pre online koučing cez služby Skype, Zoom, Messenger či Teams. Ceny sú konečné, nie sme platcami DPH. Koučovacie stretnutia sú vedené certifikovaným koučom (akreditácia Ministerstva školstva Slovenskej republiky), čo zaväzuje k dodržaniu etického kódexu.

Ako koučovia v tebe veríme, lebo vidíme tvoj potenciál. Nebudeme ťa dirigovať, ani ťa karhať. Iba ti budeme klásť otázky. Koučing totiž funguje na princípe správne cielených otázok, ktoré ťa nasmerujú na také riešenia, ktoré sú prirodzené, autentické a tvoje. Pomôžeme ti uveriť, že svoje ciele dokážeš dosiahnuť. Koučovanie sa stane našou spoločnou cestou  pri riešení každodenných otázok, ale aj pri dosahovaní lepších pracovných výkonov.

Podpor svojich blízkych či kolegov a poteš ich koučingom či mentoringom formou darčekovej poukážky. Informuj sa: info@creativoo.sk