koučing v Košiciach a Prešove efektívne a účinne​

Koučing priniesol pozitívne výsledky až 94% našich klientov (so zvyšnými 6% ešte trvá naša spolupráca). Vopred ťa však upozorňujeme, že zmena nepríde okamžite. U nás si rady nekúpiš! Keby sme ti totiž dali do ruky instantné návody na tvoje problémy a nakoniec by si neuspel, tak by si vinil nás… A to predsa nechceme.

Chceme, aby si sa naučil byť zodpovedný za svoj vlastný život a za svoje rozhodnutia. Pomôžeme ti, aby si našiel odpovede na svoje vlastné otázky. V tom sa totiž koučing najviac líši od klasického vzdelávania či psychoterapie. Nedostaneš manuál do ruky, získaš však nástroj na rozšírenie a posilnenie tvojho vnútorného potenciálu.

Budeme akýmsi architektom tvojho života. Staviteľom ale budeš ty. Ako profesionálni kouči ti pomôžeme získať motiváciu a inšpirácie na uskutočnenie tvojich cieľov. Tie si však splníš už ty sám vďaka uvedomeniu si toho, čo máš robiť a ako to máš urobiť, čo v živote naozaj chceš a akým smerom sa máš vybrať.

Tomi Gebe certifikovany kouc

kvôli čomu si z množstva koučov vybrať práve nás?

máme vzdelanie podľa ICF.

Máme za sebou niekoľko desiatok hodín intenzívneho koučovacieho aj NLP výcvyku a certifikovaného vzdelávania, či už s akreditáciou Ministerstva školstva Slovenskej republiky alebo podľa štandardov a zásad Medzinárodnej federácie koučov (ICF).

sme aktívni členovia SAKO.

Sme aktívnymi členmi SAKO (Slovenská asociácia koučov), ktorá zastrešuje a rozvíja profesionálnu koučovaciu kultúru na Slovensku. Spolupracujeme na organizovaní rôznych podujatí a koučovacích zón (Profesia Days, Kariéra Expo a podobne).

dodržujeme etický kódex.

Ku klientom v koučovaní vždy pristupujeme s dôverou, empaticky a plne rešpektujeme ich potreby a súkromie. V koučovacom vzťahu vytvárame a dodržujeme dohody podľa medzinárodného etického kódexu profesionálnych koučov.

koučujeme online aj osobne.

Osobne koučujeme primárne v Košiciach a Prešove, respektíve v širšom okolí, či už v našich priestoroch, vo firmách, u klienta alebo v kaviarni. Online sa vieme spojiť s kýmkoľvek z celého Slovenska cez aplikácie ZOOM alebo Teams.

máme skúsenosti s korporátmi.

Pri koučovaní vychádzame aj z našich takmer 10 ročných pracovných skúseností v rôznych nadnárodných korporátoch a spoločnostiach. Máme úspechy s individuálnym rozvojom top manažérov, ako aj s koučovaním väčších pracovných skupín.

koučujeme aj
v maďarčine.

V koučingu je vzájomné naladenie základom úspešnej spolupráce. Keďže koučing najviac pracuje s hovoreným slovom, je dôležité nechať klienta prirodzene komunikovať v jeho rodnom jazyku. Ponúkame tak možnosť koučovania aj v maďarčine.

koučovanie funguje, ak si ochotný niečo zmeniť.

Istý vtip kladie otázku: „Koľko koučov je potrebných k výmene žiarovky?“. Odpoveď znie: „Stačí jeden, ale žiarovka musí chcieť!“. A presne to je základnym predpokladom úspechu koučingu. Klient musí chcieť si niečo uvedomiť, zmeniť, urobiť. Koučovanie je efektívnym nástrojom na sebarozvoj pre každého, kto je ochotný posunúť sa z bodu A do bodu B, respektíve vydať sa na cestu z miesta, kde sa nachádza dnes na miesto, kde by chcel (či túžil) byť. Koučovanie tiež dôveruje myšlienke, že v každom z nás je potenciál, ktorý sa naplno prejaví v momente, keď chceme a máme ochotu vziať náš život do vlastných rúk. Ako klient prinášaš tému a ciele na koučovací rozhovor, a je iba na tebe, ako výsledky z našich stretnutí využiješ vo svojom živote. Ak si z Košíc či z Prešova, stačí si dohonúť stretnutie, ak si zo vzďalenejších kútov Slovenska, vieme sa spojiť aj online.

h2
ODPOVEDE NA KAŽDODENNÉ OTÁZKY

životný koučing.

Prežívaš neľahké obdobie? Objavujú sa pred tebou prekážky v osobnom živote? Nie si spokojný vo vzťahu, trápi ťa zdravie, či rodinná situácia? Hľadáš niečo, čo ťa bude baviť a naplní tvoj život radosťou? Životné koučovanie pomáha nájsť odpovede na všetky citlivé otázky. Môže to byť téma týkajúca sa lásky či rodiny, aj osobného smerovania, životnej dilemy, medziľudských vzťahov i hľadania samého seba alebo správneho koníčka. Pomôžeme ti objaviť tvoje skryté schopnosti, ktoré ti pomôžu s riešením toho, s čím dlhodobo bojuješ a s čím si aktuálne konfrontovaný.

INŠPIRÁCIA PRE TVOJ BIZNIS

pracovný koučing.

Potrebuješ sa zdokonaliť v práci? Chceš zlepšiť svoje predajné, prezentačné, komunikačné či iné zručnosti? Chceš byť manažér, ktorý nemanipuluje so svojimi podriadenými, ale dokáže ich počúvať a klásť im otázky, ktoré riešia situáciu? Chceš efektívnejšie riadiť svoj pracovný čas, svojich podriadených ale aj samého seba? Alebo sa ti nedarí dlhodobo spĺňať úlohy a dosahovať očakávané ciele? Tak daj šancu biznis koučingu! Táto forma rozhovoru je ideálna aj vtedy, ak potrebuješ zvýšiť pozitívnu náladu, motiváciu a výkon tvojich zamestnancov. Biznis koučing však nie je iba pre manažérov. Využiť ho môžu aj neriadiaci pracovníci a radoví zamestnanci.

h2
h2
ZÁPALKA NA KAŽDÉ VYHORENIE

kariérny koučing.

Dostal si sa v živote do situácie, kedy nevieš, ktorým smerom sa máš vybrať? Alebo si natoľko unavený, že možnosti, ktoré sú pred tebou, ani nevidíš? Nie si spokojný so svojou prácou? Nebaví ťa robota, ktorú vykonávaš, ani kolektív, v ktorom pracuješ? Hľadáš prácu, ktorá ťa bude napĺňať a finančne motivovať? Chceš zmenu, ale chýba ti odvaha a motivácia? Máš pocit, že by si dokázal omnoho viac? Tak sa určite prihlás na kariérne koučovanie! Ak si dlhodobo zamestnaný a dolieha na teba syndróm vyhorenia, alebo si ukončil štúdium a prácu si aktuálne hľadáš, kariérne koučovanie ti pomôže nájsť ten správny smer.

PREMENA SNOV NA REALITU

startup koučing.

Jeden veľký sen. Jeden dobrý nápad. Jedna skvelá partia. V mnohých prípadoch aj toto stačí k tomu, aby mladí a talentovaní ľudia odštartovali svoju budúcnosť cez startup projekt. Patríš medzi nich? Si plný elánu a nekonečnej kreativity? Si presvedčený, že tvoj nápad je jedinečný a bezkonkurenčný? Miluješ to, čo robíš a chceš robiť to, čo miluješ? Ak áno, tak zdieľam tvoje nadšenie. Je dobré si však uvedomiť, že toto nadšenie tvorí 1%. Zvyšných 99% tvorí realizácia tvojich snov. Zvyšných 99% sú nečakané prekážky, neistota a hromada otázok… Startup koučovanie ti pomôže nájsť odpovede! Dodá ti sebadôveru a sebaistotu, aby začiatky tvojho podnikania neboli plné ťažkostí a problémov, ale vzrušujúcich výziev so skvelými riešeniami!

h2
h2
KONÍČKY AKO VNÚTORNÁ MOTIVÁCIA

talent koučing.

Tiež patríš medzi tých ľudí, ktorí sa okamžite dostanú do rytmu? Tvoje telo ťa ťahá, aby si pretancoval celú noc, ale hanba ťa zastaví? Alebo si hlasnejší ako rádio a spievaš hit za hitom, ale iba v sprche, kde ťa nikto nepočuje? Nebodaj skrývaš nádherné kresby vo svojom šuplíku? Cítiš, že si v niečom výnimočný? Talentové koučovanie ti pomôže vyniesť na povrch tvoj skrytý potenciál! Vyjdi zo svojej ulity a začni sa venovať tomu, v čom si skutočne dobrý! Nechaj prebudiť svoje umelecké ja. Získaj energiu a odhodlanie ísť za svojim snom. Ukáž svojmu okoliu svoj výnimočný talent! Uvidíš, že získaš podporu. Spoznaj seba, posilni sebadôveru a daj si konkrétne ciele. Koučovanie ti dodá istotu, reálne základy, silnú motiváciu a podporí tvoju kreativitu.

SPOLU DOKÁŽEME OVEĽA VIAC

tímový koučing.

Potrebuješ zladiť skupinu ľudí, priviesť ich k samostatnosti, zefektívniť ich spoluprácu, či prehĺbiť pracovné vzťahy? Cítiš potrebu vytvárania a zdieľania tímových hodnôt? Skupinové koučovanie je vhodné pre tímy, ktoré pracujú na spoločných úlohách či projektoch. Táto forma koučovania je efektívna tiež pri formovaní nových skupín alebo ako nástroj prehĺbenia spolupráce v existujúcich skupinách. Tiež ho môžeš využiť na motiváciu ľudí, doplniť ním teambuildingové aktivity či rozvíjať kreativitu tímu. Pomáha uvoľniť napätie v tíme a odbúrať stres vzniknutý v pracovnom prostredí. Posilňuje dôveru a členovia tímu sa naučia na seba spoliehať.

h2

cenník pre individuálne koučovacie stretnutie.

individuálny koučing.

120€
144€ s DPH

60 minút aj online

štandardná cena
za hodinové stretnutie

balík 5 stretnutí.

520€
624€ s DPH

300 minút aj online

cena za balík piatich stretnutí pri platbe vopred

balík 8 stretnutí.

720€
864€ s DPH

480 minút aj online

cena za balík osem stretnutí pri platbe vopred

Ceny platia aj pre online koučovací rozhovor cez služby Skype, Zoom, Messenger či Teams. Osobné koučovacie stretnutia je možné dohodnúť v mestách Košice a Prešov a v širšom okolí.

Podpor svojich blízkych či kolegov a poteš ich koučingom či mentoringom formou darčekovej poukážky. Informuj sa: info(zavináč)creativoo.sk

Ak ti koučing nevyhovuje a potrebuješ okamžité tipy, tak využi mentoring alebo kurzy. Ponúkame ti naše skúsenosti z oblasti vedenia ľudí, komunikácie, predaja, marketingu, či osobnostného rozvoja.