mentoring IKIGAI (nielen) pre podnikateľov

Dá sa začať podnikať len tak, z ničoho? Áno! Vlastne nie… Nie úplne. Som totiž presvedčený, že každý má NIEČO, s čím môže začať. Veď aj garážové firmy mali aspoň garáž. 

Možno ty tú svoju garáž nemáš a nemáš ani peniaze. Ale máš niečo, čo si za peniaze nekúpiš! Máš talent, máš nápady, máš skúsenosti, máš nejaké zručnosti. Máš svoje IKIGAI = životné poslanie! 

Stačí, že si komunikatívny, alebo si empatický, smelý či trpezlivý, disponuješ dobrými organizačnými či vodcovskými schopnosťami. Ak máš aspoň jednu z týchto vlastností, tak máš základ pre úspešné podnikanie. 

Ako mentor ti pomôžem pretransformovať tvoje silné stránky na fungujúci biznis. Prezradím ti, ako zrealizovať kreatívne nápady cez metódu IKIGAI tak, aby začali zarábať peniaze. Naučím ťa uvažovať inak, pozerať sa na veci s nadhľadom a optikou tvojich potenciálnych zákazníkov. Spoločne vytvoríme biznis plán, ktorý budeš môcť okamžite použiť.

Tomi Gebe biznis mentor

získaj svojho osobného mentora a splň si svoje sny.

Mentoring je služba, vďaka ktorej si môžeš “prenajať” moje dlhoročné skúsenosti z rôznych oblastí podnikateľského poradenstva a online marketingu na to, aby si rozbehol svoj biznis. Ako mentor ti okrem svojich vedomostí nastavím zrkadlo a konštruktívnou spätnou väzbou zhodnotí tvoje nápady a ich potenciál. Zmysel mentoringového rozhovoru spočíva v tom, že budeš kontinuálne pracovať na svojich projektoch a úlohách. Budeš na svojom podnikaní pracovať z týždňa na týždeň a zároveň sa zaväzuješ vypracovávať úlohy, na ktorých sa spoločne dohodneme a ktoré si počas stretnutí nastavíme. Či už potrebuješ pomôcť s napísaním biznis plánu, nastavením obsahu, získaním príspevku z úradu práce, online marketingovými kanálmi, upratať v uchopení myšlienkyalebo potrebuješ zadefinovať úžitok tvojho produktu či služby, som tu na to, aby som ti pomohol splniť tvoje sny.

h2
ČO TAK ROBIŤ TO, ČO ŤA BAVÍ?

pomôžem odhaliť tvoje talenty a silné stránky.

Každý má nejakú vlastnosť, na ktorej môže začať budovať svoje podnikanie. Nie každý však o nej vie… Ako mentor ti pomôžem odhaliť tvoj potenciál a ukážem ti, ako zrealizovať kreatívne nápady tak, aby začali zarábať peniaze. Naučím ťa uvažovať inak, pozerať sa na veci s nadhľadom a optikou tvojich potenciálnych zákazníkov. Tiež ti prezradím, ako vytvoriť zaujímavý produkt či službu. Získaš svoj biznis plán nakreslený pomocou myšlienkovej mapy, ktorý budeš môcť okamžite použiť. Pomôžem ti pochopiť vzorce, ktoré vytvárajú hodnotu. Dozvieš sa, ako si zadefinovať cieľovú skupinu, ako osloviť svojich potenciálnych klientov a ako si budovať databázu zákazníkov. Do čoho sa naozaj oplatí investovať a ako získať nielen kreatívne nápady ale aj peniaze pre svoj biznis.

CHÝBAJÚ TI SKÚSENOSTI S PODNIKANÍM?

pomocou japonskej techniky ikigai získaš vnútornú motiváciu.

Si (ne)zamestnaný? Chodíš každý deň do práce, ktorá ťa vôbec nebaví a nenapĺňa. Chcel by si to konečne zmeniť? Uvažuješ nad tým, že by si začal podnikať, ale nemáš žiadne skúsenosti? Alebo už si začal, ale stále to akosi nie je ono? Chceš, aby tvoja práca bola tvojim poslaním a zábavou a nie nutnosťou? Ak za týmito otázkami máš hromadu ďalších, tak ti na ne pomôžem nájsť odpovede! Ako biznis mentor odhalím tvoj skrytý potenciál a talent, ktorý sa dá speňažiť. Porozprávam ti aj svoje osobné skúsenosti, podelím sa s tebou autenticky o svoje vlastné začiatky a chvíle, keď podnikanie nebolo prechádzkou ružovou záhradou. Pomohla mi však známa technika IKIGAI, ktorú ti na našich stretnutiach predstavím. Vďaka nej aj ty získaš životnú motiváciu, ktorá ti dá silu dvihnúť sa každé ráno z postele.

h2

cenník pre individuálny mentoring pre podnikateľov.

individuálny mentoring.

120€
144€ s DPH

60 minút aj online

štandardná cena
za hodinové stretnutie

balík 5 stretnutí.

520€
624€ s DPH

300 minút aj online

cena za balík piatich stretnutí pri platbe vopred

balík 8 stretnutí.

720€
864€ s DPH

480 minút aj online

cena za balík osem stretnutí pri platbe vopred

Ceny platia aj pre online mentoring cez služby Skype, Zoom, Messenger či Teams. Mentorované stretnutia sú vedené certifikovaným koučom (akreditácia Ministerstva školstva Slovenskej republiky), čo zaväzuje k maximálnej diskrétnosti.

Počas celej spolupráce ťa budeme ako mentori koučovať a preberať s tebou témy ako podnikateľský plán, obchodný plán, marketing, nastavenie KPI’s, tvoja podnikateľská vízia, osobná vízia a dosiahnutie balansu aj v iných oblastiach tvojho života (rodina, cestovanie, koníčky). Svoje podnikanie aj vďaka nám úspešne rozbehli: nobrian | emőke | balónové kvatinárstvo | areál anička | spojmesa

Podpor svojich blízkych a poteš ich mentoringom formou darčekovej poukážky. Informuj sa o tejto možnosti e-mailom: info@creativoo.sk

Tomi Gebe

Tomi Gebe

koučing a lektoring

Filip Ceperko

Filip Ceperko

social media marketing

ikona-kontakt

v prípade otázok nás kontaktuj

e-mailom: info@creativoo.sk

o nás.

Sme kreatívni architekti osobnostného rozvoja a biznisu! Vzdelávame a školíme po celom Slovensku už od roku 2015. Pomôžeme ti budovať sebavedomie, vykreovať úspech a postaviť sa pevnými nohami pred rôzne výzvy.

kontakt.

top klienti.

odber noviniek.

Prihlás sa na príležitostný odber informácií z oblasti koučingu a osobného alebo firemného rozvoja.

© 2015 – 2024, creativoo s.r.o. | webdesign by creativoo.