marketingovica 2023

Ak si stále lámeš hlavu nad tým, ako získať nových zákazníkov, ako sa pozitívne naladiť, pochopiť a zvládnuť najnovšie trendy v online marketingu, tak nesmieš chýbať na prvej MARKETINGOVICI 21. a 22.07.2023!

Zaži s nami nezabudnuteľné 2 dni plné poznatkov, inšpirácie a nových možností, ktoré ti pomôžu dosiahnuť ciele v tvojom podnikaní. Vstúp do fascinujúceho sveta, kde sa kreativita stretáva s analytikou a kde sa inovácie prepájajú s emóciami. Čaká ťa séria exkluzívnych workshopov a networkingu, kde odhalíme fungujúce stratégie, ktoré ti pomôžu získať konkurenčnú výhodu v digitálnom svete.

Priprav sa na transformáciu svojho marketingového prístupu a dosiahni maximálny úspech vo svojom odvetví. Toto výnimočné podujatie ti prináša záplavu vzrušujúcich diskusií a osviežujúcich prednášok, ktoré ti umožnia rozvíjať sa v oblasti marketingu ako nikdy predtým. Nájdeš si to svoje, bez ohľadu na to, či sa viac zaujímaš o digitálny marketing, stratégiu značky, sociálne médiá alebo grafické nástroje, a či si začiatočník alebo skúsený profesionál.

Filip, Tomi, Martina

všetko o marketingu od A po Z

Poď na event, kde sa zrodia nové nápady, získaš praktické skúsenosti a prekročíš svoje obmedzenia. Ak si odhodlaný rozvíjať sa v oblasti sociálnych médií a chceš zviditeľniť svoju firmu, naša akcia je presne to, čo potrebuješ. Priprav sa na dve intenzívne dni plné inšpirácie, vzdelávania a spolupráce s odborníkmi a účastníkmi. Vytvorili sme program, ktorý ti prinesie odpovede na tie najdôležitejšie otázky:

kto je môj zákazník

kto je môj zákazník?

Chceš vedieť, čo ťa robí jedinečným a ako využiť svoje silné stránky vo svete marketingu? Odhalíme tajomstvo identifikácie a oslovovania tvojej cieľovej skupiny. Naučíme ťa analyzovať jej potreby a očakávania a prispôsobiť tvoje marketingové aktivity tak, aby si efektívne pritiahol svojich potenciálnych zákazníkov.

kreatívny obsah

akú platformu využiť?

Oslovuješ svojich klientov správnym spôsobom a na správnom mieste? Marketingovica ti predstaví tie najsilnejšie online platformy (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, web, e-mail marketing) ich výhody aj nevýhody, aby si dokázal identifikovať, ktorý nástroj je pre tvoj segment najvhodnejší a najprínosnejší.

platené kampane

ako tvoriť obsah?

Písanie predajných textov je jednou z najdôležitejších zručností v marketingu. Naučíme ťa, ako písať nadupané predajné texty, ktoré presvedčia tvojich zákazníkov k nákupu. Odhalíme ti tajomstvá účinného copywritingu, aby si vedel osloviť cez emócie a potreby a prinášal svojim klientom skutočnú hodnotu.

čaká ťa nadupaný program

21. a 22.07. v Lopušná dolina Resort

Marketingovica sa uskutoční v nádhernom a dostupnom prostredí  v Lopušná dolina Resort, iba pár minút od Svitu (diaľnica D1), na úpätí Tatranského národného parku a Národného parku Nízke Tatry.

Počas dvoch dní (v piatok 21.07. od 10:00 do 18:00 a v sobotu 22.07. od 9:00 do 16:00) sa môžeš tešiť na bohatý program plný workshopov, prednášok a networkingu:

v cene máš okrem samotných workshopov aj tieto bonusy:

(Štandardná cena je vo výške 277€ za účastníka bez DPH. Využi skupinovú zľavu 3 + 1 BEZPLATNE  (831€ pre 4 účastníkov spolu bez DPH). Suma zahŕňa školiace materiály, lektorné, prenájom školiacich priestorov, občerstvenie počas školenia (mimo obeda), individuálnu online konzultáciu s vybraným lektorom v trvaní 30 minút v čase do 3 mesiacov od udalosti. Cena za akciu nezahŕňa ubytovanie, dopravu ani stravné (raňajky, obed, večeru). V prípade záujmu si však môžeš ubytovanie zabezpečiť v predstihu priamo v rezorte alebo v okolitých penziónoch.

SPREVÁDZAŤ ŤA BUDÚ PROFESIONÁLNI KOUČI, LEKTORI A MARKETÉRI

za 2 dni ti odovzdáme naše niekoľkoročné skúsenosti a vedomosti

Tomi Gebe

Tomi Gebe

Tomi sa venuje vzdelávaniu zamestnancov a manažérov v oblasti komunikácie, motivácie, predaja a sebaprezentácie. Organizuje soft skills školenia po celom Slovensku. Až 90% svojich klientov získal vďaka sociálnym sieťam, jeho fanpage creativoo aktuálne sleduje viac ako 25000 fanúšikov s priemerným dosahom milión užívateľov za mesiac! S nadšením odovzdáva svoje skúsenosti z tejto oblasti začínajúcim marketérom, podnikateľom a firmám a pomáha im pretransformovať followerov na zákazníkov.

Martina Magic

Martina Magic

Martina je profesionálna koučka a lektorka, ktorá vytvorila prvú koučovaciu aplikáciu "Posilňovňa mysle" pre mobilné telefóny na Slovensku a v Čechách. Prináša vyše 9 ročné skúsenosti s tvorbou online a offline školení a programov. Špecializuje sa na storytelling (objavovanie silných príbehov, ktoré budujú zapamätateľný image podnikateľa) a tvorbu textov, ktoré predávajú. Martina má špeciálny radar na limitujúce presvedčenia, ktorých spracovanie prináša podnikateľom nárast predajov a život v harmónii.

Filip Ceperko

Filip Ceperko

Filip je vášnivý kreatívec so zmyslom pre detail. Brandbuildingu, tvorbe grafiky a content marketingu sa venuje už takmer 5 rokov. Za ten čas vytvoril viac ako 5000 príspevkov a storiek pre vyše dvadsiatku klientov z rôznych oblastí. Spravuje Facebook stránky a Instagramové profily pre gastro segment, školstvo, koučov, predajne s nábytkom aj s oblečením, realiťákov aj interiérových dizajnérov. Dokáže skĺbiť humor s profesionalitou, pre svojich klientov tak vytvára príspevky, ktoré zabávajú a zároveň zarábajú.

si pripravený na túto skvelú akciu?

registruj sa v predstihu, počet miest je limitovaný!

naša spoločná cesta za vedomosťami začína za:

dní
hodín
minút